Pergalę Eurolygoje iškovojo Barselonos „Barcelona“ (3/0) ekipa. Rogerio Grimau auklėtiniai svetimoje arenoje 92:83 (23:16, 21:18, 25:26, 23:23) įveikė Belgrado „Partizan“ (1/2) komandą.

Rokas Jokubaitis nugalėtojams per 16 minučių surinko 5 taškus (0/1 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), sugriebė 1 kamuolį, rezultatyviai perdavė 2 kamuolius, bet prasižengė 2 kartus ir padarė 2 klaidas.

Barselonos komanda šiandien nuo pirmojo kėlinio vidurio nei karto neatsiliko, o didžiausią pranašumą turėjo trečiajame ketvirtyje, kai pirmavo 11 taškų persvara.

Priešpaskutinę minutę „Partizan“ buvo priartėjusi iki septynių taškų, bet kitoje atakoje dvitaškiu pasižymėjo J.Vesely ir svečiai pergalės nepaleido.

„Partizan“ kitas rungtynes Eurolygoje išvykoje žais su Pirėjo „Olympiacos“ krepšininkais, o „Barcelona“ savo arenoje susitiks su Miuncheno „Bayern“ ekipa.

„Partizan“: Jamesas Nunnally 14 (2/5 dvit.), Perry Dozier 13 (5/7 dvit., 5 rez. perd.), Zachas LeDay 12 (3/7 dvit., 5 atk. kam.), Aleksa Avramovičius (4/12 dvit., 4 atk. kam.) ir Kevinas Punteris (5/7 dvit.) po 11, Alenas Smailagičius 9, Balsa Koprivica 8 (4/4 dvit.), Frankas Kaminsky 5 (4 atk. kam.).

„Barcelona“: Nicolas Laprovittola 20 (6/10 trit., 6 rez. perd., 22 n.b.), Willy Hernangomezas 15 (4/10 dvit., 4 atk. kam.), Oscaras Da Silva 13 (3/6 dvit., 4 atk. kam.), Janas Vesely 12 (4/5 dvit., 6 atk. kam., 22 n.b.), Jabari Parkeris 9 (1/4 trit., 11 atk. kam.), Nikola Kaliničius 7 (0/5 dvit., 2/6 trit., 5 rez. perd.), Alexas Abrinesas ir Rokas Jokubaitis po 5, Tomas Satoransky 4 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Dario Brizuela 2.