Denverio „Nuggets“ komanda laimėjo trečią kartą iš eilės ir pateko į Vakarų konferencijos finalą. Michaelo Malone‘o auklėtiniai 104:89 (24:24, 30:32, 28:18, 22:15) įveikė Los Andželo „Clippers“ ekipą bei seriją laimėjo rezultatu 4:3.

„Nuggets“ ekipa vienu metu atsiliko 1:3, bet nepasidavė ir dabar konferencijos finale susitiks su Los Andželo „Lakers“ komanda. Pirmasis mačas vyks penktadienį.

Denverio ekipa šiose atkrintamosiose antrą kartą atsitiesė po tokio deficito, prieš tai ji eliminavo Jutos „Jazz“ klubą.

„Nuggets“ į priekį vedė Jamalo Murray ir Nikola Jokičiaus duetas. Pirmasis pelnė 40 taškų, o serbas atliko trigubą dublį – 16 taškų, 22 atkovoti kamuoliai ir 13 rezultatyvių perdavimų.

Los Andželo komandos žvaigždės Kawhi Leonardas ir Paulas George‘as mėtė pro šalį. Jie kartu pataikė tik 10 metimų iš 38 ir surinko 24 taškus.

Po trijų kėlinių Denverio klubas buvo priekyje aštuoniais taškais. Paskutiniame ketvirtyje varžovai per beveik pirmąsias dešimt kėlinio minutes įmetė tik šešis taškus ir komandas jau skyrė 20 taškų.

Denverio ekipa šiose atkrintamosiose laimėjo šešias rungtynes, kuriose galėjo baigtis jos sezonas.

Los Andželo komanda pataikė tik 37 proc. metimų.

„Nuggets“: Jamalas Murray 40 (5 rez. perd.), Nikola Jokičius 16 (22 atk. kam., 13 rez. perd.), Jerami Grantas ir Gary Harrisas po 14, Paulas Millsapas ir Torrey Craigas po 6.

„Clippers“: Montrezlas Harrellas 20, Kawhi Leonardas 14, Patrickas Beverley ir JaMychalas Greenas po 11, Paulas George‘as 10.