Antradienį aukščiausios Prancūzijos moterų krepšinio lygos pusfinalio starte Liono ASVEL su Juste Jocyte svečiuose 80:78 (24:17, 24:18, 18:14, 14:29) palaužė „Villeneuve D‘Ascq“ pasipriešinimą ir serijoje iki 2 pergalių išsiveržė į priekį – 1:0.

ASVEL pirmavo beveik visas rungtynes, o trečiajame kėlinyje triuškino varžoves 24 taškų skirtumu (64:40). Visgi, viešnios sugebėjo iššvaistyti visą persvarą ir ketvirtajame kėlinyje jau turėjo vytis varžoves (69:71). Sunkiu momentu iniciatyvos ėmėsi Aleksandra Crvendakič ir Kayla Alexander. Jos padėjo ASVEL persverti rezultatą.

Likus pusei minutės ASVEL turėjo trapią persvarą (79:78). Šeimininkės tuomet surengė nesėkmingą ataką ir buvo priverstos varžoves stabdyti pražangomis. Marine Johannes pataikė tik vieną baudos metimą (80:78) ir suteikė dar vieną viltį varžovėms. Visgi, Johanne Gomis tritaškis skriejo pro šalį ir ASVEL išplėšė pergalę.

J.Jocytė aikštėje praleido 6 min. 45 sek., prametė abu tritaškius ir surinko -2 naudingumo balus. Įspūdingai žaidusi A.Crvendakič pelnė 28 tšk. (5/9 tritaškių), atkovojo 9 kamuolius ir surinko 31 naudingumo balą.

Antrosios serijos rungtynės gegužės 20 d. vyks Lione.