Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona“ (7-1) tampa vis sunkiau sulaikoma jėga Eurolygoje. 8-ojo turo rungtynėse namuose katalonai 97:55 (28:17, 23:12, 18:9, 28:17) nušlavė Stambulo „Fenerbahče“ (4-4) su Edgaru Ulanovu.

Didžiausias skirtumas tarp ekipų buvo 44 taškai.

Tai buvo šešta iš eilės Š. Jasikevičiaus auklėtinių pergalė turnyre. Vienintelį pralaimėjimą „Barcelona“ patyrė antrame ture, kai nusileido Sankt Peterburgo „Zenit“, vis tik tada ekipai Š. Jasikevičius nevadovavo, nes buvo susirgęs koronavirusu.

Šiame mače „Fenerbahče“ pirmavo tik pirmo kėlinio pradžioje po Leo Westermanno tritaškio – vis tik po šio epizodo „Barcelona“ atsakė spurtu 13:2 ir susikrovė dviženklę persvarą.

Ji dar labiau išaugo po 23:12 laimėto antro kėlinio, o trečiame kėlinyje „Barcelona“ jau traiškė varžovus didesniu nei 30 taškų skirtumu.

E. Ulanovas į buvusio trenerio naujos ekipos krepšį taškų neįmetė – per 16 minučių prametė tritaškį, dukart suklydo ir po kartą rezultatyviai perdavė ir perėmė kamuolį.

„Barcelona“ pataikė 16/30 tritaškių, kai „Fenerbahče“ tik 4/18. Turkai suklydo net 25 kartus, Š. Jasikevičiaus auklėtiniai kamuolį prarado 13 taškų.

Iškalbingas ir ekipų naudingumo balų skirtumas – „Barcelona“ jų surinko 125, „Fenerbahče“ vos 45.

Rezultatyviausias karjeros rungtynes Eurolygoje sužaidė net du „Barcelonos“ žaidėjai. Kyle’as Kuričius surinko 25 taškus (7/8 trit.), o latvis Rolandas Šmitas pridėjo 20 (7/8 dvit.).

Katalonų gretose vos vienas žaidėjas rungtyniavo ilgiau nei 20 minučių – Cory Higginsas.

„Fenerbahče“ ekipai vienintelis Lorenzo Brownas sukrapštė dviženklį taškų skaičių – 10.

„Barcelona“: K. Kuričius 25 (7/8 trit.), R. Šmitas 20, N. Mirotičius 16, A. Abrinesas 12, C. Higginsas 11.

„Fenerbahče“: L. Brownas 10, L. Westermannas 9.