„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos namų rungtynėse 5:0 sutriuškino „Norwich City“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Kamuolys po vartininko Timo Krulo klaidos 7-ąją minutę atsidūrė vartų tinkle ir „Man City“ išsiveržė į priekį 1:0.

Jackas Grealishas 22-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir padvigubino Anglijos čempionų pranašumą 2:0.

Aymericas Laporte 64-ąją minutę pasinaudoję sumaištimi baudos aikštelėje pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir rezultatas tapo 3:0.

Raheemas Sterlingas 71-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir rezultatas šiose rungtynėse tapo triuškinamas 4:0.

Riyadas Mahrezas rungtynių pabaigoje taip pat pridėjo savo įvartį, o„Manchester City“ klubas iškovojo triuškinamą pergalę 5:0.