J. Mačiulis: atlyginimas Atėnuose dar nė karto nevėlavo

Nors viešai Atėnų „Panathinaikos“ klubo vadovai kalba, kad komanda yra atsidūrusi sunkioje krizėje ir kamuojama finansinės nežinomybės, Jonas Mačiulis atskleidė, kad jam nė karto nevėlavo sumokėti atlyginimo.

Atlyginimas visada išmokamas laiku. Jokių krizės padarinių nejaučiame. Čia viskas puiku – oras geras, su žmonėmis bendrauti lengva, nes visi labai gerai kalba angliškai“, – portalui lrytas.lt tvirtino 27 metų puolėjas.

Krepšininkas teigė, kad „Panathinaikos“ gretose visi ramiai treniruojasi ir nepanikuoja. J.Mačiulis tinklalapiui pasakojo, kad niekas nepasikeitė: klubas ir toliau remiamas, pokyčių administracijoje nebuvo. Lietuvis lrytui.lt tvirtino, kad visos kalbos apie „Panathinaikos“ finansinę padėtį žaidimui nedaro jokios įtakos.

Vidutiniškai 9,1 taško ir 4,4 atšokusio kamuolio per 24 minutes Eurolygoje renkantis J.Mačiulis savo žaidimą vertina šiek tiek kritiškai. „Kol kas komandai sekasi visai neblogai, man – pusėtinai. Viskas eina gera linkme, žiūrėsime, kaip bus „Top 16“ etape, reikia pasistengti ten ką nors gero nuveikti. Visi esame patenkinti. Kai komanda laimi, kaip gali būti nepatenkintas?“ – portalui lrytas.lt sakė J.Mačiulis. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų