Vienintelė D grupėje be pralaimėjimų vis dar žengia Serbija. Svetislavo Pešičiaus auklėtiniai šį kartą 89:78 (24:18, 26:20, 15:20, 24:20) įveikė Izraelio rinktinę (2/2).

Sėkmingiau startavo serbai, kurie jau pirmajame kėlinyje susikrovė dviženklę persvarą.

Antrajame kėlinyje Izraelio rinktinė sugebėjo pasivyti varžovus ir vėliau 2 taškais išsiveržė į priekį, tačiau tai truko tik akimirką. Serbai greitai perėmė kontrolę į savo rankas ir išėjo į ilgąją pertrauką turėdami 12 taškų pranašumą.

Po pertraukos Izraelio krepšininkai bandė sugrįžti į rungtynes. Jiems pavyko priartėti iki minimalaus vieno dvitaškio metimo. Tačiau serbai spurtavo ir atitrūko galutinai. Netrukus komandas jau skyrė 18 taškų (83:65). Po šio smūgio žydams atsitiesti jau nepavyko ir teko pripažinti oponentų pranašumą – 89:78.

Serbijos rinktinė: Nikola Jokičius 29 (10/12 dvit., 1/1 trit., 6/6 baud., 11 atk. kam., 5 rez. perd., 46 n. b.), Vasilije Micičius 19, Ognjenas Jaramazas ir Nikola Kaliničius (7 atk. kam.) po 10.bijos rinktinė:

Izraelio rinktinė: Yamas Madaras 20 (4/5 dvit., 4/6 trit.), Deni Avdija 14 (5 rez. perd.), Romanas Sorkinas 11 (9 atk. kam.), Rafaelis Menco 9, Jake‘as Cohenas 7.