Užtikrintą pergalę Eurolygoje iškovojo Milano „AX Armani“ (15-18) krepšininkai. Ettore Messinos auklėtiniai namuose 90:75 (22:18, 24:16, 27:19, 17:22) susitvarkė su Bolonijos „Virtus“ (17-16) klubu.

Milano ekipai tai buvo trečioji pergalė per pastaruosius keturis mačus turnyre, o Bolonijos komanda pralaimėjo jau šeštas rungtynes iš eilės.

Aikštės šeimininkai nutolo dar pirmajame kėlinyje, kai susikrovė dviženklį pranašumą (20:9). Po didžiosios pertraukos atstumas tarp komandų tik augo ir pasiekė 24 taškų ribą (64:40).

Per likusį kėlinį svečiams intrigos atkurti nepavyko ir teko patirti nesėkmę – 90:75.

Po pergalės „AX Armani“ išsaugojo viltis prasibrauti į įkrintamąsias. Bet jiems neužteks vien pergalės paskutiniame ture –reiks tikėtis ir Stambulo „Anafolu Efes“ bei Belgrado „Partizan“ klubų nesėkmių.

„AX Armani“: Nikola Mirotičius 18 (3/5 dvit., 1/5 trit., 9/11 baud., 11 atk. kam., 27 n. b.), Stefano Tonutas 15, Nicolo Melli 13, Shavonas Shieldsas 11 (5 rez. perd.), Alexas Poythressas, Shabazzas Napieras ir Devonas Hallas po 8.

„Virtus“: Tornike Šengelija 21 (6/10 dvit., 0/2 trit., 9/10 baud.), Marco Belinelli 13 (2/11 trit.), Achille Polonara 8, Alessandro Pajola 7, Ognjenas Dobričius 6, Jordanas Mickey ir Ante Žižičius po 5.