Milano „Inter“ klubas Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse 1:3 neatsilaikė prieš „Lazio“ futbolininkus.

Ivanas Perišičius 12-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Inter” į priekį 1:0.

Toma Basičius 24-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Samiras Handanovičius ir rezultatas nepakito.

Ciro Immobile 64-ąją minutę taip pat pasižymėjo nuo vienuolikos metrų atžymos ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Felipe Andersonas 81-ąją minutę pasiuntė kamuolį tiksliai į varžovų vartų tinklą ir persvėrė rezultatą „Lazio” naudai 2:1.

Sergejus Milinkovičius-Savičius rungtynių pabaigoje puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir įtvirtino šeimininkų ekipos pergalę 3:1.

Kitame dienos susitikime  „Spezia“ 2:1 pranoko „Salernitana“ komandą.