Dortmundo „Borussia“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse namuose 3:1 nugalėjo „Mainz“ futbolininkus.

Marco Reusas jau 3-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimesnės distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Borussia“ į priekį 1:0.

Thomas Meunieris 22-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir rezultatas nepakito.

Erlingas Haalandas antrojo kėlinio pradžioje užtikrintai realizavo vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Jonathanas Burkardtas 87-ąją minutę nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir sušvelnino šių rungtynių rezultatą 1:2.

E.Haalandas per pridėtą rungtynių laiką dar kartą nuginklavo vartininką ir įtvirtino Dortmundo ekipos pergalę rezultatu 3:1.