Antrąją pergalę 2022-ųjų pasaulio čempionato atrankos varžybų C grupėje, kurioje rungtyniauja ir Lietuvos rinktinė, iškovojo Italijos futbolininkai.

Roberto Mancini auklėtiniai išvykoje 2:0 nugalėjo Bulgarijos vienuolikę.

Italai po vieną įvartį pasiekė abiejuose kėliniuose – pirmojo pabaigoje tiksliai mušė 11 metrų baudinį realizavęs Andrea Belotti, o mačui einant į pabaigą laimėtojų persvarą įtvirtino po keitimo į aikštę žengęs puolėjas Manuelis Locatelli.

Svečiai kamuolį kontroliavo 67 procentus laiko, į vartų pusę atliko 22 smūgius, iš kurių į vartų plotą skriejo 6.

Dabar italų laukia kelionė į Lietuvą ir rungtynės Vilniaus LFF stadione su mūsų šalies rinktine.

Sekmadienį be rungtynių neliko ir dar vieni C grupės nariai Šiaurės Airijos futbolininkai, kurie sužaidė kontrolinį susitikimą su Jungtinių Amerikos Valstijų rinktine.

Visgi namų sienos nepadėjo – Š. Airijos komanda savo stadione varžovams nusileido 1:2.

Jaunasis JAV saugas Gio Reyna išvedė savo ekipą į priekį, o sužaidus beveik valandą svečių persvarą padvigubino Christianas Pulisicas.

Antrajam kėliniui einant į pabaigą Niallas McGinnas atsilikimą sušvelnino, tačiau daugiau nieko šeimininkams nuveikti nepavyko.

C grupėje pirmauja po dvi pergales per tiek pat rungtynių iškovojusios Šveicarijos ir Italijos vienuolikės.