Eurolygoje iš lenktynių dėl vietos įkrintamosiose pamažu krenta dar vieną nesėkmę sugėrusi Belgrado „Crvena Zvezda“ (10/18), kuri išvykoje 80:98 (17:25, 21:21, 22:23, 20:29) nusileido Monako „AS Monaco“ (18/10).

Primename, kad šios rungtynės buvo paženklintos istoriniu įvykiu, kai Mike'as Jamesas tapo rezultatyviausiu visų laikų Eurolygos žaidėju. Būtent jis ir buvo pagrindinis Monako komandos vedlys į pergalę. M. Jamesas surinko 20 taškų, atkovojo 1 kamuolį ir padavė 3 rezultatyvius perdavimus.

D. Motiejūnas šiose rungtynėse surinko 14 taškų, 6 atkovotus kamuolius ir 2 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu Belgrado komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo Yago Matheusas, kurio sąskaitoje – 16 taškų, 1 atkovotas kamuolys ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

R. Giedraitis pasžymėjo 13 taškų, 2 atkovotais kamuoliais ir 3 rezultatyviais perdavimais.

Po ilgosios pertraukos serbams pavyko priartėti iki minimalaus deficito (51:52), tačiau Yago dos Santosas nesportiškai stabdė į greitą ataką bėgusį Elie Okobo. Netrukus „AS Monaco“ jau kėsinosi į dviženklį pranašumą (67:58).

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai pabėgo tolėliau (80:64), rekordinį pranašumą atkartojo šeštuoju bandymu ledus iš toli pralaužęs M.Jamesas – 89:73. Svečiams atsitiesti jau nepavyko.

„AS Monaco“: Mike'as Jamesas 20 (1/7 tritaškių), Donatas Motiejūnas (6 atk. kam.) ir Elie Okobo (7 rez. perd.) po 14, Jaronas Blossomgame'as 12, Donta Hallas 10 (5/5 dvitaškių), Johnas Brownas ir Alpha Diallo po 7.

„Crvena Zvezda“: Luka Mitrovičius 18 (10 atk. kam., 9/11 dvitaškių), Yago dos Santosas 16 (5 rez. perd.), Rokas Giedraitis 13 (2/5 tritaškių), Joelis Bolomboy'us 12 (8 atk. kam.), Stefanas Lazarevičius 7.