Stambulo „Anadolu Efes“ (12/16) namie 109:86 (26:28, 27:21, 35:16, 21:21) sutriuškino Miuncheno „Bayern“ (12/16) krepšininkus.

Bavarai laimėjo pirmąjį kėlinį, o kovoje išsilaikė iki ilgosios pertraukos, nors antrąjį kėlinį uždarė prastai. Likus keturias sekundes Shane’as Larkinas sumetė baudų metimus, o Elijah Bryantas dar spėjo perimti kamuolį ir pasižymėti taškais iš po krepšio – 53:49.

Po ilgosios pertraukos intriga išgaravo greitai – rezultatyvų žaidimą pratęsė tik turkai, vien per trečiąjį kėlinį suvertę 35 taškus. Lemiamame ketvirtyje Rodrigue’as Beaubois intrigos likučius panaikino pakeldamas skirtumą iki 26 taškų (95:69). Į paskutinį rungtynių klausimą atsakė Willas Clyburnas, pelnęs šimtąjį nugalėtojų tašką.

Turkijos klubą šiose rungtynėse į pergalę vedė Shane'as Larkinas, kuris pelnė 28 taškus, atkovojo 3 kamuolius ir padavė 4 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu Vokietijos klube rezultatyviausiai rungtyniavo Carsenas Edwardsas, kurio sąskaitoje – 19 taškų ir 1 atkovotas kamuolys.

Primename, kad Miuncheno ekipa kovo 15-ąją (penktadienį) lankysis Kaune. Tiek „Bayern“, tiek „Žalgiriui“ nesėkmė jau paliktų tik teorinius šansus kovoti dėl vietos atkrintamosiose.

„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas 28 (3/3 dvit., 6/9 trit., 4/5 baud., 33 n. b.), Willas Clyburnas 21 (8/9 baud.), Ercanas Osmani 11 (3/4 trit.), Elijah Bryantas ir Dariusas Thompsonas po 10, Derekas Willisas 9.

„Bayern“: Carsenas Edwardsas 19 (3/3 dvit., 3/8 trit., 4/4 baud.), Vladimiras Lučičius 18 (5/5 trit.), Serge'as Ibaka 15, Leandro Bolmaro 10, Sylvainas Francisco 9, Devinas Bookeris 8.