tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pirmą kartą šalies kurčiųjų moterų paplūdimio tinklinio istorijoje mūsų valstybės garbę tarptautinėse varžybose gins ne viena, o dvi komandos.

Pirmą kartą šalies kurčiųjų moterų paplūdimio tinklinio istorijoje mūsų valstybės garbę tarptautinėse varžybose gins ne viena, o dvi komandos.

REKLAMA

Kartu su tituluotomis Birute Aleknavičiūte ir Ingrida Milkintaite antradienį Austrijoje prasidėsiančiame 5-ajame Europos čempionate rungtyniaus ir jaunosios Dorotėja Keraitė bei Martyna Jurgilaitė.

„Pats nekantriai laukiu šių 16-mečių mergaičių debiuto, – tvirtino treneris Paulius Matulis. – Esu įsitikinęs, kad joms jau pats laikas išmėginti jėgas su pajėgiausiomis Senojo žemyno žaidejomis.

Pasak P. Matulio, abu tandemai intensyviai ruošėsi pirmenybėms.

„Beveik visą vasarą mūsų tinklininkės plušėjo stovykloje Klaipėdoje, o pastarąsias trejas savaites jos kasdien po du sykius per dieną ugdė meistriškumą Vilniuje“, – teigė sportininkes rengęs treneris.

Austrijoje P. Matulį, išvykusį į čempionatą Vokietijoje, pavaduos jo kolega Andrius Gaidys.

„Tinklininkėms Austrijoje patars A. Gaidys, patyręs šios sporto šakos specialistas. Su juo kartu žaidžiau aktyvios karjeros laikais, todėl A. Gaidį gerai pažįstu ir tvirtai pasitikiu“, – šypsojosi P. Matulis.

REKLAMA

Anot trenerio, čempionate dalyvaus daug porų. Jau šiandien žinoma, kad jų yra daugiau nei 12.

„Kiek stebėjau varžoves, mačiau daug naujų ekipų, – teigė P. Matulis. – Iš Švedijos, Nyderlandų, kitų valstybių.“

Pasak specialisto, jam čempionatas bus sėkmingas, jei B. Aleknavičiūtė ir I. Milkintaitė grįš su medaliu, o D. Keraitė bei M. Jurgilaitė nužengs kuo toliau.

Lietuvos delegacija išvyko sekmadienio rytą. Šiandien ir rytoj – treniruotės, o pirmieji mūšiai – antradienį.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų