Italijos „Serie A“ lygoje penktadienio ebiutavo lietuvis Gvidas Gineitis. „Torino“ klubui priklausantis 18-metis saugas buvo įtrauktas į startinę komandos sudėtį išvykos rungtynėse prieš AC „Milan“.

„San Siro“ stadione G.Gineitis žaidė tik kėlinį, nes po pertraukos „Torino“ treneris Ivanas Juričius pakeitė jaunąjį lietuvį. Tiesa, 25 minutę G.Gineitis buvo įspėtas geltona kortele, todėl laikyti jauną žaidėją aikštėje buvo rizikinga ir tos rizikos I.Juričius priimti nesiryžo.

Bendrai G.Gineitis sužaidė pakankamai gerą kėlinį ir neleido „Milan“ džiaugtis kamuoliu aikštės viduryje. Jo pasirodymą socialinėse erdvėse gyrė „Torino“ sirgaliai, nes iš konteksto lietuvis tikrai neiškrito.

Visgi, „Torino“ klubas šias rungtynes galiausiai pralaimėjo rezultatu 0:1, o „Milan“ klubui vienintelį įvartį 62 minutę pelnė veteranas puolėjas Olivieris Giroud. Ši pergalė leido „Milan“ klubui nutraukti trijų iš eilės pralaimėjimų seriją.