Istorinio titulo Novakas Džokovičius neiškovojo – finale krito prieš rusą

Niujorke (JAV) baigėsi prestižinis „Didžiojo kirčio“ serijos „US Open“ teniso turnyras, kurio finale rusas Daniilas Medvedevas (ATP-2) per 2 val. 17 min. 6:4, 6:4, 6:4 nugalėjo šiuo metu geriausią pasaulio tenisininką serbą Novaką Džokovičių (ATP-1) ir sužlugdė jo viltis per vienus kalendorinius metus iškovoti visus keturis „Didžiojo kirčio“ serijos turnyrų titulus.

Iki šiol N.Džokovičius buvo laimėjęs „Australian Open“, „French Open“ ir Vimbldoną. 34-erių metų serbas taip pat siekė rekordinio 21-ojo „Didžiojo kirčio“ serijos turnyro titulo, pagal kuriuos būtų aplenkęs Rogerį Federerį ir Rafaelį Nadalį.

D.Medvedevas gana keistokai atšventė savo pergalę – krito ant žemės ir iškišo liežuvį. Kaip vėliau aiškino rusas, šis šventimas buvo įkvėptas vaizdo žaidimo FIFA: „Tik legendos supras, ką aš padariau. Tai buvo L2 + kairė“.

N.Džokovičius po kovos atidavė pagarbą varžovui: „Jeigu yra kas nors, kas šiuo metu nusipelno „Didžiojo kirčio“ titulo, tai yra tu. Puikiai padirbėta. Esu tikras, tu dar iškovosi daug titulų“.

D.Medvedevui tai buvo pirmasis „Didžiojo kirčio“ serijos turnyrų titulas karjeroje. Kartu su juo jam atiteko 2,5 mln. JAV dolerių. Tarpusavyje N.Džokovičius ir D.Medvedevas žaidė jau 9 kartus ir tai buvo ketvirtoji ruso pergalė.

D.Medvedevas tapo tik trečiuoju Rusijos tenisininku, laimėjusiu „Didžiojo kirčio“ turnyrą. Prieš tai tą padarė Jevgenijus Kafelnikovas ir Maratas Safinas.

 


Rašyti komentarą...
N
Na
2021-09-13 10:11:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pagaliau seni nustūmė į užribį. O ašarų buvo.
Atsakyti
0

N
Na
2021-09-13 10:11:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pagaliau seni nustūmė į užribį. O ašarų buvo.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų