Belgijos Leveno miestelyje, visai šalia Briuselio surengtas pasaulio breiko čempionatas baigėsi istoriniu 16-metės lietuvės Dominikos Banevič – Bgirl Nickos triumfu.

Jaunoji Lietuvos šokėja didžiajame finale po dramatiškos kovos 2:1 (4:5, 6:3, 6:3) nugalėjo į penktą dešimtį įkopusią Japonijos legendą Ayumi Fukushimą – Bgirl Ayumi.

Japonė 2021 m. laimėjo pasaulio čempionatą, o pernai pasaulio žaidynių bronzą.

Didžiajame finale sportininkės kovojo ir dėl vienintelio tiesioginio kelialapio į Paryžiaus olimpines žaidynes. Jis atiteko D.Banevič, kuri tapo 19-ąja Lietuvos atstove kitų metų žaidynėse.

Priminsime, kad lietuvė kiek anksčiau šiemet tapo Europos čempione, o Europos žaidynėse iškovojo bronzos medalį.

Sveikiname, šaunuolė! Lietuva gali didžiuotis. Linkime ir kitų sėkmingų startų.
Pagaliau pripažinta pasaulyje. Talentas išaugo kartu su dideliu užsidegimu ir pastangomis. Šaunuolė