Išskirtinis latvio pasiaukojimas: traumuotas padėjo komandai iškovoti olimpinį auksą

Pirmą kartą į olimpinių žaidynių programą įtrauktas 3x3 krepšinio turnyras Tokijuje finišavo istoriniu latvių triumfu. Mūsų kaimynai didžiajame finale 21:18 patiesė rusus!

Rungtynių viduryje čiurną susižeidė Edgaras Krūminis, tačiau jis pats susiteipavo sužeistą vietą ir netrukus vėl grįžo į aikštę. Po E.Krūminio sugrįžimo Karlis Lasmanis smeigė tolimą metimą, tašką pridėjo ir N.Miezis, o latviai pirmą kartą persvėrė rezultatą (14:13).

Likus žaisti mažiau nei 2 min. E.Krūminis dar kartą susižeidė koją ir parodė komandos draugams, kad nebegalės tęsti mačo. Latviai liko be keitimų, bet sugebėjo išplėšti dramatišką pergalę.

„Buvau pasiruošęs eiti į aikštę traumuotas. Kada, jei ne dabar?“, - po rungtynių sakė E.Krūminis.

Žiūrėkite momentą, kai Krūminis susižeidė koją ir vėliau grįžo į aikštelę: 

„Sportacentrs“ praneša, kad E.Krūminiui veikiausiai lūžo kairės kojos kaulas. Tikslesnė diagnozė paaiškės po tyrimų ligoninėje.

„Iš Edgaro veido matėme, kad jis į aikštę eitų net su abiem lūžusiomis kojomis. Kai tik pasitaikydavo proga, stengdavomės suteikti jam poilsio. Rungtynės ilgai nesiklostė pagal planą, bet tada tiesiog pradėjome žaisti taip, tarsi neturėtume ko prarasti. Atsirado antrasis kvėpavimas“, - pasakojo Nauris Miezis.

Panašiai kalbėjo ir kitas latvių krepšininkas Agnis Čavaras.

„Iki paskutinės akimirkos saugojome paskutinę pertraukėlę. Edgaras staiga suklupo aikštėje ir skausmo perkreiptu veidu nušliaužė ant kėdės. Visada labai skaudu matyti taip sunkiai sužeistą komandos draugą, bet mes atsilaikėme. Mūsų nusiteikimas pasikeitė dar po grupės rungtynių su rusais. 

Tada po pralaimėjimo susitikome per vakarienę, pažiūrėjome vienas kitam į akis ir pasakėme, kad privalome sunkiai dirbti, jei norime olimpiadoje kažką pasiekti. Rungtynėse su olandais jau parodėme visai kitokį komandos veidą ir pradėjome žaisti taip, kaip galime.

Prieš finalą treneris mums parodė keletą gudrybių, kaip reikia gintis prieš rusus. Jis pasakė, kad kai varžovų aukštaūgis žaidžia nugara į krepšį, galima iš jo rankų išmušti kamuolį. Mes tai sėkmingai padarėme 3 ar 4 kartus ir tai pakeitė rungtynių eigą“, – teigė jis.

Visas 3x3 finalo rungtynes žiūrėkite ČIA:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų