Juozas Bernotas baigė savo pasirodymą Tokijo olimpiadoje

Ketvirtadienį savo pasirodymą Tokijo olimpiadoje užbaigė lietuvis Juozas Bernotas, dalyvavęs vyrų „RS:X“ burlenčių klasės lenktynėse.

Lietuvis 10-ajame plaukime finišavo 12-as, o 11-ajame – 14-as. Bendroje įskaitoje J.Bernotas po šių plaukimų nukrito į 16-ą vietą, bet sužibėjo paskutiniame olimpiniame starte.

12-ajame plaukime lietuvis nuo pat starto įsiveržė į dešimtuką, o distancijos viduryje pakilo net į 5-ą vietą. Šioje pozicijoje J.Bernotas ir baigė plaukimą, pralaimėjęs 1 min. 41 sek. pirmą vietą užėmusiam olandui Kiranui Badloe.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. J. Bernotas baigė pasirodymą Tokijo žaidynėse.

Išbraukus blogiausią rezultatą, J.Bernotas surinko 145 baudos balus ir olimpiadoje užėmė 15-ą vietą. Į medalių plaukimą pateko 10 geriausių sportininkų.

Auksą jau užsitikrino olandas K.Badloe (33 baudos balai). Net jei jis medalių plaukimą baigs paskutinis, vis tiek liks priekyje prancūzo Thomaso Goyardo (52 baudos balai), nes paskutiniame plaukime įmanoma panaikinti tik 18 baudos balų atsilikimą. Trečias kol kas yra italas Mattia Camboni (54).

Priminsime, kad 2024 m. Paryžiaus olimpiadoje „RS:X“ lenktynių nebebus. Jas pakeis „iQFoil“ klasė.

Po šiandienos plaukimo kalbėjęs J. Bernotas tikino, kad labai pavyko trečiasis plaukimas.

„Gaila, kad šiandien pradžia nebuvo tokia gera, kokia pabaiga. Atsižvelgiant į praėjusias dienas ir surinktus baudos taškus, turėjau du konkurentus, iš kurių vienas plaukė paskui mane, o kitas – priekyje. Su jais realiai galėjau išsiaiškinti, kuris šiandien stipresnis, o šiandienos tikslas buvo juos aplenkti.

Pirmas plaukimas pareikalavo daug klaidų, tikrai galėjau pasirodyti geriau. Nors gla ir buvo  buvo visai neblogas, galbūt net sukėliau konkurentams daugiau įtampos. Kalbant apie antrą ir trečią plaukimus, tai viskas buvo gerai, oro sąlygos – puikios. Po praėjusių plaukimų vakar pavyko atsistatyti, sukaupiau paskutines jėgas.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų