Pasirodymą olimpiadoję įvertinęs Juozas Bernotas: „Atsižvelgiant į sąlygas, kurias turėjome iš pradžių – neblogai“

Ketvirtadienį savo pasirodymą Tokijo olimpiadoje užbaigė lietuvis Juozas Bernotas, dalyvavęs vyrų „RS:X“ burlenčių klasės lenktynėse. 

Jis ryte varžės dar trejuose plaukimuose. Geriausiai jam sekėsi 11-tajame.

Jame J. Bernotas kovėsi puikiai. Pradėjęs 9-oje vietoje lietuvis išlaikė poziciją, o tuomet šoktelėjo ir į 5-a vietą, kurioje ir baigė paskutinį plaukimą.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. J. Bernotas baigė pasirodymą Tokijo žaidynėse.

Po šiandienos finišo sudėjus ir anksčiau parodytus rezultatus J. Bernotui, norint tęsti kovą dėl medalio, reikėjo būti dešimtuke. Vis dėlto lietuvis rikiuotėje liko 15-oje vietoje su 145 baudos taškais.

Tad jam žaidynės jau baigėsi. O pirmasis dešimtukas dar rytoj pratęs kovą dėl olimpinių medalių.

Po šiandienos plaukimo kalbėjęs J. Bernotas tikino, kad labai pavyko trečiasis plaukimas.

„Gaila, kad šiandien pradžia nebuvo tokia gera, kokia pabaiga. Atsižvelgiant į praėjusias dienas ir surinktus baudos taškus, turėjau du konkurentus, iš kurių vienas plaukė paskui mane, o kitas – priekyje. Su jais realiai galėjau išsiaiškinti, kuris šiandien stipresnis, o šiandienos tikslas buvo juos aplenkti.

Pirmas plaukimas pareikalavo daug klaidų, tikrai galėjau pasirodyti geriau. Nors gla ir buvo  buvo visai neblogas, galbūt net sukėliau konkurentams daugiau įtampos. Kalbant apie antrą ir trečią plaukimus, tai viskas buvo gerai, oro sąlygos – puikios. Po praėjusių plaukimų vakar pavyko atsistatyti, sukaupiau paskutines jėgas.

Gana gero startavau, išvengiau kvailų klaidų ir viskas ėjosi puikiai“, – sakė J.Bernotas.

Paklaustas, ar patį tenkina užimtą 15-ta vieta, atsakė, kad atsižvelgus į turėtas sąlygas, rezultatas yra geras.

„Atsižvelgiant į sąlygas, kurias turėjome iš pradžių – viskas buvo neblogai. Pradžioje sąlygos tikrai nelepino, bet pabaigoje pavyko išspausti maksimumą tiek iš savęs, tiek iš to, ką čia turėjome. Esu patenkintas savo pasirodymu, nors norėjosi užimti geresnę vietą nei Londono olimpinėse žaidynėse (12 vieta, – aut. past.), patekti į pirmą dešimtuką bei kovoti dėl medalių, tačiau 15 vieta tikrai džiugina“, – kalbėjo J.Bernotas.

Namo J. Bernotas turėtų išskristi rugpjūčio 3-ąją.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų