naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Niujorke (JAV) pirmadienį tęsiasi paskutinio šių metų „Didžiojo kirčio“ serijos – „US Open“ – teniso turnyro pagrindinio etapo kovos.

Niujorke (JAV) pirmadienį tęsiasi paskutinio šių metų „Didžiojo kirčio“ serijos – „US Open“ – teniso turnyro pagrindinio etapo kovos.

REKLAMA

Po permainingos kovos į ketvirtfinalį iškopė favoritė lenkė Iga Swiatek (WTA-1). Ji per 2 valandas 23 minutes 2:6, 6:4, 6:0 nugalėjo vokietę Julę Niemeier (WTA-108). Šios tenisininkės viena prieš kitą žaidė pirmą kartą.

Pirmajame sete I. Swiatek neturėjo jokių vilčių prieš varžovę. Vokietė jau pirmajame geime laimėjo lenkės padavimų seriją, o vėliau tai pakartojo ir septintajame geime. I. Swiatek šiame sete nesusikūrė nė vieno „break pointo“.

J.Niemeier galėjo atitrūkti ir antrajame sete, bet pirmajame geime pralaimėjo „break pointą“. Tik tuomet favoritė „prabudo“ ir rado priešnuodžių vokietės padavimams. Antrajame geime ji susikūrė du pirmuosius „break pointus“. Tiesa, jų realizuoti nepajėgė.

REKLAMA

Trečiajame geime vokietė laimėjo lenkės padavimų seriją, bet greitai prarado iniciatyvą, o I. Swiatek atsakė spurtu 3:0. Visgi, J.Niemeier nesiruošė nuleisti rankų. Septintajame geime vokietei pavyko realizuoti „break pointą“, bet netrukus tuo pačiu atsakė ir lenkė. J. Niemeier dar kartą bandė „kabintis“ ir devintajame geime laimėjo varžovės padavimų seriją, tačiau pusiausvyros ir vėl neatstatė – dešimtajame geime ji pralaimėjo tiek savo padavimų seriją, tiek setą.

REKLAMA

Lemiamo seto metu I.Swiatek greitai atsakė į visus klausimus. Vokietė po labai prastos seto pradžios galėjo bandyti grąžinti intrigą penktajame geime, tačiau nerealizavo trijų „break pointų“ ir netrukus gavo „riestainį“.

„Svarbiausia, kad mačo metu nepraradau vilties, nes varžovė startavo labai gerai ir man buvo sunku žaisti prieš ją. Antrame sete tiesiog stengiausi koncentruotis į smulkias detales ir tai suveikė“, – sakė I. Swiatek.

REKLAMA

Po mačo interviu davusi lenkė taip pat atskleidė, kad tradiciškai prieš kiekvieną susitikimą klauso tų pačių 5 dainų, kurios ją užveda.

„Iš pradžių groja „Thunderstruck“, tada „Pearl Jam“ daina „Even Flow“, tada skamda „Gorillaz“, tada vėl „Pearl Jam“ su daina „Porch“ ir galiausiai „Led Zeppelin“ daina „Rock and Roll“. Tiesą pasakius, visos tos dainos man jau nusibodo, bet aš bijau keisti savo grojaraštį, nes tas pačias dainas klausau visus metus ir kol tai veikia, tol nieko nekeisiu“, – sakė lenkė.

I. Swiatek pirmą kartą karjeroje pateko į „US Open“ ketvirtfinalį. Ten jos lauks amerikietė Jessica Pegula (WTA-8), 6:3, 6:2 įveikusi čekę Petrą Kvitovą (WTA-21).

Bendras „US Open“ prizų fondas šiemet yra rekordinis – net 60,1 mln. JAV dolerių.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų