„La Liga“ pirmenybėse sunkią pergalę į savo sąskaitą įsirašė „Barcelona“ komanda. Rungtynėse su Bilbao „Athletic“ katalonams ilgai nesisekė pelnyti įvarčio, tačiau galiausiai komandos debiutanto įvartis lėmė „Barcelona“ pergalę 1:0.

Į priekį „Barcelona“ galėjo įsiveržti jau dešimtąją rungtynių minutę. Joao Felixas turėjo puikią progą smūgiui gavęs perdavimą baudos aikštelėje, bet jo smūgiuotas kamuolys pataikė į vartų skersinį.

Tiek ir per likusį pirmojo kėlinio laiką, tiek ir antrajame kėlinyje šeimininkams nepavykdavo sėkmingai užbaigti savo atakų.

Situacija pasikeitė 79-ąją minutę, kai „Barcelona“ į aikštę metė 17-metį Marcą Guiu. Iki tol vos 8 minutes už antrąją „Barcos“ komandą sužaidusio puolėjo debiutas susiklostė lyg filmo scenarijuje: jau po 34 sekundžių pirmaisiais prisilietimais prie kamuolio jis atsidūrė vienas prieš vartininką ir pelnė įvartį bei išplėšė „Barcelona“ klubui labai svarbią pergalę.

Po pergalės „Barcelona“ priartėjo prie Madrido „Real“ iki vieno taško. Kitas rungtynes spalio 28 dieną šios komandos žais tarpusavyje.