Įspūdinga šventė, kurios dalimi yra ir Lietuva: Tokijo olimpinės žaidynės oficialiai prasidėjo! atidarymo įrašas

Ilgai laukta akimirka – 2020 m. Tokijo vasaros olimpinių žaidynių startas. Penktadienį Japonijoje oficialiai prasidėjo vienas laukiamiausių pasaulio sporto renginių. 

Pasaulį sukausčiusi koronaviruso pandemija sumaišė ir gilias tradicijas turinčių olimpinių žaidynių kortas. Dar praėjusiais metais turėjęs įvykti sporto renginys buvo perkeltas į šiuos metus.

Kai kurie sportininkai jau stojo ant starto linijų. Tarp jų – ir Lietuvos olimpinė rinktinė, kurią šiais metais sudaro 41 sportininkas.

Šį kartą Lietuvos delegaciją vedė ir trispalvę nešė 2 mūsų šalies atstovai. Tai – dziudo imtynininkė Sandra Jablonskytė ir plaukikas Giedrius Titenis.

(28 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tokijo olimpinių žaidynių atidarymo ceremonija

Atidarymo ceremonija vyko Japonijos nacionaliniame stadione. Pagrindinis šių metų atidarymo ceremonijos tikslas – puikiomis emocijomis suvienyti žmones, o kadangi renginys įvyks pandemijos metu, organizatoriai tikisi, kad didžiausio sporto įvykio šventimas padės įplieksti vilties ir apie šviesesnį rytojų.

Šventė prasidėjo puikiu japonišku paveldu – tradicinis šokis, užburianti muzika. Galiausiai šventė pasiekė tradicinę dalį – šalių paradą.

Pirmieji šventę pradėjo graikai, kurie laikomi olimpinių žaidynių išradėjais. Po to ant scenos žengė pabėgėlių olimpinė komanda. Šiais metais dėl koronaviruso ribojimų buvo griežtai ribojamas olimpiečių skaičius parade. Dėl to JAV, Australijos, Prancūzijos ir kitų didžiųjų šalių komandos neatrodė tokios didelės.

Gausiausia buvo paskutinė – Japonijos komanda. Vėliavą nešė imtynininkė Yui Sasuki ir geriausias šalies krepšininkas Rui Hachimura.

Galiausiai šventė baigėsi žaidynių organizatorės Seiko Hashimoto ir tarptautinio olimpinio komiteto Thomaso Bacho sveikinimo kalbomis. Žinoma, renginys vainikuotas galutiniu Japonijos imperatoriaus Naruhito žodžiais skelbiančiais žaidynių pradžią. Vėliau įžiebta ir tradicinė ugnis.

Tokiją jau pasiekė didžiulė TV3 komanda, kuri nuolat dalinsis karščiausiomis naujienomis iš įvykio vietos, o visas sporto transliacijas – atidarymo ir uždarymo ceremonijas taip pat – žiūrovai kviečiami stebėti ir žiniasklaidos grupės valdomose platformose.

Vos per dvi savaites, žiūrovai išvys net 250 valandų sporto, kurį tiek dieną, tiek ir naktį transliuos TV3 ir TV6, o internetu – ir naujienų portalas tv3.lt.

Tokijo ritmu pasaulis gyvens nuo liepos 23-iosios iki rugpjūčio 8-osios dienos.


Rašyti komentarą...
T
Tomas
2021-07-23 14:57:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Košmaras šita TV3, vyksta tiesioginė transliacija, o jie suka savo niekam neįdomias reklamas...
Atsakyti
-4

K
Kardas
2021-07-23 14:57:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bet jus ahuielinę esat vistiet,vyksta atletų paradas,tie reklamą įmetė, todėl jusų nieks ir nežiūri,geriau tada per eurosporta žiurėt
Atsakyti
-3

t
tomas
2021-07-23 14:55:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam tos reklamos vidury ceremonijos?
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (29)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų