„Manchester United“ Anglijos „Premier“ lygoje net 9:0 sutriuškino „Southampton“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Alexandre‘as Jankewitzas jau 2-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir „Southampton“ liko rungtyniauti dešimtyje.

Aaronas Wan-Bissaka 18-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Man Utd“ į priekį 1:0.

Marcusas Rashfordas 25-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino „Raudonųjų velnių“ pranašumą 2:0.

Janas Bednarekas 34-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir rezultatas tapo 3:0.

Edinsonas Cavani 39-ąją minutę tiksliu smūgiu galva dar labiau padidino šeimininkų pranašumą 4:0.

Che Adamsas 53-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Kamuolį krūtine susistabdęs Anthony Martialis 69-ąją minutę nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 5:0.

Scottas McTominay‘us 71-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nepaliko šansų vartininkui 6:0.

Teisėjas po VAR peržiūras nubaudė J.Bednareką už pražangą prieš A.Martialį raudona kortele ir skyrė 11 metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo Bruno Fernandesas 7:0.

A.Martialis 90-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą 8:0.

Danielis Jamesas per pridėtą rungtynių laiką taip pat pridėjo įvartį, o „Man Utd" iškovojo įspūdingą pergalę 9:0.

Šia pergale Mančesterio ekipa susilygino rekordu pagal didžiausia persvara laimėtu maču Anglijos čempionate.

Kitose rungtynėse „Newcastle Utd“ 1:2 namuose nusileido Londono „Crystal Palace“.