Iš kaltę pripažinusio Conoro McGregoro lūpų – prašymas atlikti kilnų darbą

Mišrių kovos menų žvaigždė Conoras McGregoras nori kuo greičiau išspręsti teisinius nemalonumus, kilusius po to, kai užpuolė autobusą.

20

Praėjusią savaitę 29-erių airis apsilankė Niujorko teisme, kur pripažino savo kaltę ir išreiškė gailestį dėl elgesio incidento metu.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. C.McGregoro byloje – netikėtas posūkis: atskleista detalė gali pakeisti teisėjų sprendimą

Teismas leido kovotojui tartis dėl taikos sutarties ir kitą teismo posėdį paskyrė liepos 26-ąją. Tikimasi, kad tada C.McGregoras ir nukentėjusieji priims bendrą sprendimą.

Tuo tarpu pats C.McGregoras be žalos atlyginimo norėtų atlikti visuomeninius darbus. Teismo jis prašo, kad leistų jam dirbti ir padėti sunkiai gyvenantiems Niujorko vaikams.

Teismas tokį kilnų atleto prašymą greičiausiai patenkins, tik dar neaišku, kiek valandų neatlygintinai turės dirbti C.McGregoras.

Airis pats augina sūnų ir nori nors šiek tiek laimės suteikti tiems, kuriems jos trūksta.

Į teisinius nemalonumus C.McGregoras įsivėlė užpuolęs UFC kovotojus vežusį autobusą. Tada jis mėtė įvairius daiktus, taip išdauždamas autobuso stiklą ir sužeisdamas kelis kovotojus.

Taip jis elgėsi kerštaudamas rusui Khabibui Nurmagomedovui. Porą dienų prieš autobuso užpuolimą rusas viešbutyje užgauliojo artimą C.McGregoro bičiulį Artiomą Lobovą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų