Ilgai laukta žinia: Conoras McGregoras susikaus su aršiausiu priešu

Artėjančią savaitę Conoro McGregoro laukia teismas Niujorke, tačiau vėliau airis jau turėtų grįžti į kovų narvą.

19

Šį savaitgalį vyko UFC 225 turnyras, po kurio spaudos konferencijoje organizacijos prezidentas Dana White’as pareiškė, kad artimiausiu lengvo svorio čempiono Khabibo Nurmagomedovo varžovu taps C.McGregoras.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Conoro McGregoro teismas

Galima ruso ir airio kova jau seniai kaitina mišrių kovos menų (MMA) sirgalių kraują. D.White’as kol kas neatskleidė, kur ir kada susikaus šie vyrai, bet ilgai laukti nereikės.

Kiek anksčiau iš Dagestano kilęs Kh.Nurmagomedovas teigė, kad nori kautis su C.McGregoru tik tuo atveju, jeigu kova įvyktų per artimiausią pusmetį. Rusas tada minėjo lapkričio arba gruodžio mėnesius.

Šie kovotojai jau keletą metų spinduliuoja neapykanta vienas kito atžvilgiu, o įtampa aukščiausią tašką pasiekė, kai C.McGregoras užpuolė UFC kovotojų autobusą, kuriame buvo Kh.Nurmagomedovas.

Tada tokį airio elgesį iššaukė ruso išpuolis viešbutyje prieš artimą draugą Artiomą Lobovą. Išpuolio metu nukentėjo ne vienas žmogus ir C.McGregoras turės atsakyti už savo veiksmus. Prieš teismą jis stos birželio 14-ąją.

Sporto aistruoliai šių dviejų kovotojų susirėmimo laukia dėl to, kad C.McGregoras stiprioji pusė yra stovėsena ir smūgiavimas, kai Kh.Nurmagomedovo – imtynės.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų