Irkluotojų pasirodymai: moterų dvivietė ir Griškonis prasibrovė tolyn Vyrų keturvietė ir dvivietė liko be kito etapo

Tokijuje – įspūdinga kaitra. Tačiau tai ne pasiteisinimas irkluotojams, kurie pradėjo kovas dėl finalų ir pusfinalių. Sekmadienį ryte išplaukė visi Lietuvos atstovai – vyrų keturvietė, Mindaugas Griškonis, Saulius Ritter ir Aurimas Adomavičius, Milda Valčiukaitė ir Donata Karalienė.

Anksčiausiai kovas pradėjo vyrų keturvietės ekipažas – Armandas Kelmelis, Martynas Džiaugys, Dovydas Nemeravičius, Dominykas Jančionis. Paskutinę minutę bilietą į Tokijų gavę sportininkai dalyvavo perplaukime, kuriame varžėsi 6 įgulos, o tik dvi gavo vietas į finalą.

Mūsiškiai atplaukė paskutiniai ir užtruko 6 min. 14.73 sek. Į finalą pateko britai ir estai. Nuo nugalėjusių Didžiosios Britanijos atstovų lietuviai atsiliko 18.82 sek.

Sportininkų pasirodymą pamatykite čia:

M. Griškonis vėl stebino stabiliu tempu. Lietuvis startavo užtikrintai ir net laikinai turėjo pirmąją poziciją. Vis tik jau po pirmųjų 500 m teko vytis Brazilijos ir Vokietijos irkluotojus.

Mindaugas 2000 m distanciją įveikė per 7.16.71 min. ir liko trečias. Tokio rezultato pakako patekimui į pusfinalį – toliau žengė trys dalyviai.

Užtikrintą lietuvio startą pamatykite čia:

M. Valčiukaitė ir D. Karalienė varžėsi dvivietės pusfinalyje. Mūsiškės startavo kiek lėčiau, bet jau perkopus 1000 m pasiekė reikalingą trečiąją poziciją.

Įtempta kova su italių ekipažu tęsėsi iki pat 2000 m finišo, bet lietuvėms pavyko apginti savo pozicijas. M. Valčiukaitė ir D. Karalienė pusfinalyje su 7:11.29 min. laiku užėmė trečiąją vietą ir kovos dėl medalių A finale. Nuo lyderių jos atsiliko beveik 7 sek.

Sportininkių pasirodymą žiūrėkite čia:

S. Ritter ir A. Adomavičius startavo vėliausiai. Trečią dieną iš eilės irklavę vyrukai turėjo pasiekti bent trečią poziciją tarp šešių dalyvių.

Pirmi 500 m gero nežadėjo – lietuviai jau keturiomis sekundėmis atsiliko nuo lyderių ir rikiavosi penkti. Tempo nepavyko pagerinti ir likusioje distancijos dalyje.

Lietuvaičiams akivaizdžiai trūko kvapo, tad į kovą dėl medalių A finale prasibrauti nepavyko. S. Ritter ir A. Adomavičiaus laukia B paguodos finalas. Distancija įveikta per 6:34.04 min. ir užimta paskutinė, šešta pozicija.

Lietuvių pasirodymą pamatykite čia:


Rašyti komentarą...
v
vel bla, bla, bla
2021-07-25 06:59:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikejo kitiems pasakyti, kad ne ta vieta. Gal butu uzleide. Nepasiruoset, tai ir neirkluokit.
Atsakyti
-1

V
Valio
2021-07-25 07:16:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei ką olimpiadoj ir pasieks, tai tik moterys.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų