a. adomavičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „a. adomavičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „a. adomavičius“.

Vis dar be medalių: Milda Valčiukaitė ir Donata Karalienė finale liko ketvirtos

Medalių Tokijo vasaros olimpinėse žaidynėse Lietuvai dar teks palaukti – Mildai Valčiukaitei ir Donatai Karalienei finale nepavyko įšokti į pirmąjį trejetą. Lietuvos porinė dvivietė Tokijo žaidynėse 2000 m distancijoje atplaukė ketvirtos. Mūsiškės distanciją įveikė per 6 min. 47,44 sek. Iki bronzos lietuvėms trūko 0,91 sek. Olimpinėmis čempionėmis tapo rumunės, kurios finišavo per 6 min. 41,03 sek. Sidabrą iškovojo Naujoji Zelandija, kurios nuo čempionių atsiliko net 3,79 sek.
2021-07-28

Irkluotojų pasirodymai: moterų dvivietė ir Griškonis prasibrovė tolyn

Tokijuje – įspūdinga kaitra. Tačiau tai ne pasiteisinimas irkluotojams, kurie pradėjo kovas dėl finalų ir pusfinalių. Sekmadienį ryte išplaukė visi Lietuvos atstovai – vyrų keturvietė, Mindaugas Griškonis, Saulius Ritter ir Aurimas Adomavičius, Milda Valčiukaitė ir Donata Karalienė. Anksčiausiai kovas pradėjo vyrų keturvietės ekipažas – Armandas Kelmelis, Martynas Džiaugys, Dovydas Nemeravičius, Dominykas Jančionis.
2021-07-25

Spurtavusi Lietuvos vyrų porinė dvivietė iškopė į pusfinalį

Saulius Ritter ir Aurimas Adomavičius įsibrovė į dviviečių valčių irklavimo 2000 m distancijos pusfinalį. Perplaukime dalyvavę lietuviai kurį laiką buvo paskutiniai, bet spurtavo ir pateko tarp trijų iš keturių įgulų, kurios gavo bilietus į pusfinalį. Trasoje šį kartą mūsų pora užtruko 6 min. 27,36 sek. ir plaukime užėmė antrą vietą. Pirmi buvo vokiečiai, trasą įveikę per 6 min. 26,64 sek. Į pusfinalį pateko ir airiai, o čekai baigė pasirodymą.
2021-07-24

Lietuvių sportininkai stoja į kovas Tokijo vasaros olimpinėse žaidynėse: kada ir kur stebėti?

Nuo liepos 23 dienos visas pasaulis pradeda gyventi Tokijo vasaros olimpinėmis žaidynėmis, o lietuvių olimpiečių rinktinė jau ruošiasi ir pirmiesiems startams. TV3 žiniasklaidos grupė olimpiečius palaiko ir žiūrovams dovanoja transliacijas ir dieną, ir naktį, o svarbiausi lietuvių startai kiekvienam pasiekiami ne tik per TV3 ir TV6, bet ir internetu, kad ir kur bebūtumėte, naujienų portale tv3.lt.
2021-07-23

Tokijo olimpinės žaidynės prasidėjo – Griškonis ir moterys užtikrintai žengė toliau

Mindaugas Griškonis pirmasis iš lietuvių stojo prie starto linijos Tokijo olimpinėse žaidynėse. M. Griškonis savo plaukime 2000 m vienviečių valčių irklavimo atrankoje finišavo antras ir iškopė į tolimesnį etapą, kitiems lietuviams sekėsi skirtingai. Jūros miško kelio trasoje 35-erių lietuvis užtruko 7 min. 05,88 sek. Toliau žengė trys greičiausi šio plaukimo dalyviai. Kanadietis Trevoras Jonesas trasą įveikė per 7 min. 04,12 sek.
2021-07-23

Į Lietuvą grįžę Europos vicečempionai: viskas blogiausia sukrito į krūvą

Į Lietuvą grįžo keturi Europos irklavimo vicečempionai. Tiesa, Vilniaus oro uoste trūko vieno įgulos nario – Rolando Maščinsko. Priprato ir pripratino prie pergalių Sidabro medalius gerbėjams bei žurnalistams demonstravo trys namo grįžę keturvietės irkluotojai – Aurimas Adomavičius, Dovydas Nemeravičius ir Saulius Ritteris.
2018-08-06

Neįveikiamų pasaulio čempionų kelias: senelio valtis, lašiniai pietums ir dušas Nemune

14-os metrų, 52-ejų kilogramų valtis. Joje – keturi beveik po šimtą kilogramų sveriantys vyrai, užaugę valgydami lietuviškus lašinius. Nors šis ketvertas šiemet neįveikiamas pasaulyje, pergalės sportininkų neišlepino. Tai – Lietuvos porinė keturvietė, kurią irkluoja Aurimas Adomavičius, Martynas Džiaugys, Rolandas Maščinskas ir Dovydas Nemeravičius. Senos, sulūžusius geldos Vyrai treniruojasi Trakų irklavimo bazėje, kuri mačiusi šilto ir šalto.
2017-10-05

Nenugalimieji irkluotojai pamena ne visas triumfo akimirkas

Ąžuolo vainikai, gėlės, padėkos plakatai ir džiaugsmo šūksniai. Taip antradienį Vilniaus oro uoste pasitikti pasaulio čempionai – Lietuvos porinė keturvietė, kurią irklavo Aurimas Adomavičius, Martynas Džiaugys, Rolandas Maščinskas bei Dovydas Nemeravičius. Nenori nuvilti komandos „Nuostabu. Tikrai smagu, kad visi taip domisi, ateina pasveikinti, palaiko. Atvyko ir tokie žmonės, kurių čia pamatyti net nesitikėjau. Ačiū visiems“, – grįžęs į Vilniaus oro uostą džiūgavo D. Nemeravičius.
2017-10-03

Lyderiai konkurentams priartėti neleido

Sekmadienį baigėsi 2017 metų Lietuvos irklavimo čempionatas. Suaugusiųjų varžybų antrąją dieną startavo dvi šių metų pasaulio čempionate dalyvausiančios komandos – moterų porinė dvivietė ir vyrų porinė keturvietė. Moterų porinių dviviečių finale Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė distanciją įveikė per 6 min. 59,1 sek. ir beveik minute aplenkė antrąją vietą užėmusias Ugnę Juzėnaitę ir Kamilę Žilionytę.
2017-08-20

Lietuvos irkluotojai triumfavo vyrų porinių keturviečių finale

Pasaulio taurės III etapas Liucernoje (Šveicarija) Lietuvai tapo auksiniu. Vyrų porinių keturviečių finale Martynas Džiaugys, Saulius Ritteris, Rolandas Maščinskas ir Aurimas Adomavičius nepaliko vilčių konkurentams ir tvirtai tapo čempionais. Lietuviai 2 km nuirklavo per 5 min. 48,720 sek. ir antrąją vietą užėmusią Didžiosios Britanijos komandą (5.51,400) aplenkė beveik 3 sek.