Iš pergalių kelio NBA lygoje ir toliau neišklysta Milvokio „Bucks“ (9-0) krepšininkai.ŠĮ kartą Milvokio ekipa namuose 108:94 (34:34, 33:19, 26:25, 15:16) įrodė pranašumą prieš Oklahomos „Thunder“ (4-5) komandą, kuriai tai buvo antroji nesėkmė iš eilės.

Aikštės šeimininkai nuo oponentų atsiplėšė antrajame kėlinyje, kai susikrovė 15 taškų persvarą (67:52).

Po didžiosios pertraukos ši tik augo ir trečiajame kėlinyje pasiekė 24 taškų ribą (64:88).

Likęs kėlinys tebuvo formalumas ir užtikrinta pergale džiaugėsi Milvokio krepšininkai – 108:94.

Nugalėtojai šiose rungtynėse vertėsi be savo žvaigždės Giannio Antetokounmpo.

Tokio galingo starto Milvokio klubas neturėjo per visą savo istoriją. Per devynias pirmąsias rungtynes iškovotos visos devynios pergalės.

„Bucks“: Brookas Lopezas 25 (6/7 dvit., 4/9 trit., 1/1 baud.), Graysonas Allenas 19 (5/6 trit.), Jevonas Carteris 18 (5/9 trit.), Bobby Portisas (21 atk. kam.) ir Jordanas Nwora po 12, Jrue Holiday 10 (13 rez. peerd.), Serge‘as Ibaka 8.

„Thunder“: Shai Gilgeousas-Alexanderis 18 (7/15 dvit., 0/1 trit., 4/5 baud.), Joshas Giddey 15, Jeremiah Robinsonas-Earlas 12, Mike‘as Muscala 9, Ousmane‘as Diengas ir Dariusas Bazley po 8.