Dramatišką pergalę NBA lygoje pasiekė Sakramento „Kings“ (3-5) komanda su Domantu Saboniu. Lietuvio atstovaujama ekipa svečiuose po pratęsimo 126:123 (25:33, 22:32, 36:12, 23:29, 20:17) nukovė Orlando „Magic“ (2-8) krepšininkus.

Sakramento klubui tai buvo trečioji pergalė per pastaruosius keturis susitikimus.

D.Sabonis ant parketo praleido 38 minutes, per kurias pelnė 25 taškus (10/13 dvit., 0/1 trit., 5/12 baud.), atkovojo 11 atšokusių, perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, padarė 2 klaidas ir 4 sykius prasižengė.

Trečiojo kėlinio pradžioje svečiai turėjo net 20 taškų deficitą (47:67). Vis dėlto, tai komandos nepalaužė ir ši sugrįžo į rungtynes.

Dar prieš ketvirtį kėlinį Sakramento krepšininkai visiškai panaikino atsilikimą ir patys įsiveržė į priekį (83:77).

Galiausiai lemiamo kėlinio metu įgijo dviženklę persvarą (92:82), bet jos neišsaugojo ir turėjo netgi patys gelbėtis paskutinėmis akimirkomis. Prasidėjus paskutinei minutei, „Kings“ atsiliko 4 taškais (102:106).

Tuomet baudų metimus realizavo De‘Aaronas Foxas, o vėliau po varžovų netaiklaus išpuolio tas pats D.Foxas pridėjo dar dvitaškį po D.Sabonio perdavimo ir rezultatas tapo lygus (106:106).

Aikštės šeimininkai turėjo dar dvi progas išplėšti pergalę, tačiau abu tritaškiai tikslūs nebuvo.

Pratęsime likus žaisti 3 sekundes, Orlando klubas atstatė pusiausvyrą (123:123). Visgi, dar vienos penkių minučių atkarpos nebuvo. D.Foxas metimus iš vidurio aikštės išplėšė pergalę svečiams – 126:123.

Rungtynių didvyriu tapęs D.Foxas iš viso surinko 37 taškus.

„Kings“: De‘Aaronas Foxas 37 (12/17 dvit., 2/7 trit., 7/7 baud.), Domantas Sabonis 25 (11 atk. kam., 6 rez. perd.), Trey Lylesas ir Malikas Monkas po 15, Harrisonas Barnesas ir Kevinas Huerteris po 9.

„Magic“: Paolo Banchero 33 (14/23 dvit., 0/3 trit., 5/5 baud., 16 atk. kam.), Franzas Wagneris 31 (6 rez. perd.), Bolas Bolas 23 (7 atk. kam.), Wendellas Carteris Jr. 17 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Jalenas Suggsas 6 (7 rez. perd., 6 kld.).