Į žodžių karą įsivėlęs Kloppas: „Norėčiau, kad jis atsidurtų ten, kur nėra daugiausiai pinigų“

„Liverpool“ vyriausiasis treneris Jurgenas Kloppas pakomentavo buvusio „Manchester United“ žaidėjo Gary Neville'o griežtus pasisakymus apie klubo sprendimą prisijungti prie „Superlygos“.

„Aš priimu kritiką, jeigu mes blogai žaidžiame. Jaučiu atsakomybę už daugelį dalykų, kaip ir žaidėjai. Tačiau šie reikalai visiškai nėra susiję su žaidimu. Dabar žmonės rašo straipsniui apie tai, ką reikėtų padaryti su mūsų klubu. Sirgaliai rėkia ant mūsų. Išėjome pasivaikščioti po miestą ir girdėjome, kaip žmonės šaukė ant mūsų. Manau, reikia būti atsargesniems su pasisakymais. Mes irgi esame žmonės. Ir mes taip pat apie viską sužinojome vakar, kaip ir jūs. tai emocinė situaciją“, – sakė J.Kloppas.

„G.Neville'as kalba apie himną... taip neturėtų būti. Turime teisę dainuoti šią dainą, jis mūsų, o ne jo. Bet kokiu atveju, jis jo nesupranta. Man nepatinka ir kitos kalbos, apie kitus klubus, tačiau aš nekalbu apie apie juos. Galime pasiduoti emocijoms, tačiau norėčiau, kad G.Neville'as atsidurtų kokioje nors nepaprastoje situacijoje, ten, kur nėra daugiausiai pinigų. Taip buvo „Manchester United“, taip dabar yra „Sky Sports“. Nepamirškime, kad sėdime vienoje valtyje, esame toje pačioje situacijoje. mes gauname informaciją ir privalome žaisti futbolą, o jūs su mumis taip... tai – nenormalu“, – cituoja trenerį „Daily Express“.

Priminsime, kad G.Neville'as griežtai pasisakė dėl „Liverpool“ himnu tapusios dainos, kurioje skamba žodžiai „Tu niekada nebūsi vienas“. Pasak G.Neville'o, klubas išdavė savo sirgalius.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų