„Manchester United“ UEFA Europos lygos ketvirtfinalio etapo atsakomosiose rungtynėse 2;0 nugalėjo „Granada“ futbolininkus, bendrame rezultate triumfavo 6;0 ir užtikrintai žengė į kitą etapą.

Edinsonas Cavani 6-ąją minutę nuostabiu smūgiu kaire koja nuginklavo vartininką ir išvedė „Man Utd“ į priekį 1:0.

Yangelis Herrera 8-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Germanas Sanchezas 66-ąją minute atliko smūgį galva, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

Jesusas Vallejo rungtynių pabaigoje nukreipė kamuolį į savus vartus ir rezultatas tapo šiose rungtynėse 2:0.

Kitame ketvirtfinalyje Londono „Arsenal“ svečiuose 4:0 sutriuškino Prahos „Slavia“ futbolininkus, bendrame rezultate triumfavo 5:1 ir pateko tarp keturių stipriausių šio turnyro komandų.

Nicolas Pepe 18-ąją minutę puikiu smūgiu perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė „Arsenal“ ekipą į priekį 1:0. Alexandre‘as Lacazette‘as 21-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Bukayo Saka 24-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos dar labiau padidino Anglijos klubo pranašumą 3:0.

A.Lacazette‘as 77-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo triuškinamas 4:0.