• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Puikų sezoną NCAA sužaidęs Augustas Marčiulionis pirmadienį Druskininkuose pradėjo darbą rinktinės treniruočių stovykloje ir antrus metus paeiliui bandys prasimušti į pagrindinę sudėtį.

8

Puikų sezoną NCAA sužaidęs Augustas Marčiulionis pirmadienį Druskininkuose pradėjo darbą rinktinės treniruočių stovykloje ir antrus metus paeiliui bandys prasimušti į pagrindinę sudėtį.

REKLAMA

Saint Mary’s universiteto „Gaels“ gretose puikų sezoną sužaidęs įžaidėjas vidutiniškai rinko po 12,4 taško, 3,3 atkovoto kamuolio ir 5,3 rezultatyvaus perdavimo.

Praėjusiais metais į pagrindinės rinktinės sudėtį nepatekęs A. Marčiulionis džiaugėsi suteikta galimybe ir gera patirtimi.

„Geriausi įspūdžiai buvo. Dabar dirbs pažįstamas treneris Songaila, bus lengviau įsilieti. Žinojau, ko tikėtis, ko laukti, buvo gera patirtis. Sužaidėme tris rungtynes, o šiemet irgi manau, kad bus labai gera patirtis ir turėsime gerą laiką“, – teigė krepšininkas.

Rungtynių tvarkaraštis:

Lietuvos rinktinės rungtynes galėsite stebėti per TV3, portale tv3.lt arba televizijoje Go3.

Ką galite duoti pagrindinei rinktinei, kad būtent jus pasirinktų K. Maksvytis?

Manau, kad tiesiog žaisti kaip įmanoma geriau. Visada jaunimui būna problemos gynyboje, reikia įrodyti, kad gali gintis tame aukštame lygyje ir žaisti kaip įmanoma geriau. Manau, kad laiko įrodyti tikai bus.

REKLAMA

Kaip vertinate savo sezoną?

Esu tikrai labai patenkintas šiuo sezonu. Kaip prieš sezoną pats tikėjausi ir kaip viskas buvo, tai sakyčiau tikrai geriau. Jaučiuosi patobulėjęs ir noriu čia įrodyti savo vertę. Varžybos NCAA būdavo vėlai, tai mana ne visi galėdavo stebėti.

Tritaškius pataikėte 34,3 proc. tikslumu. Daug dirbote, ar kas lėmė?

Nemažai dirbau ir po truputį viskas ateina. Jaučiuosi tikrai patobulėjęs.

Po paskutinių rungtynių praėjo pora mėnesių, kaip jie atrodė?

Pradžioje pailsėjau kelias savaites, bet daug to poilsio nebuvo, nes paskaitos ir kiti dalykai. Vėliau dirbau individualiai, ties įgūdžiais metimu ir visais tais dalykais. Taip pat prasidėjo fizinis pasirengimas ir dabar jaučiuosi geros formos. 

REKLAMA
REKLAMA

Ką jaučiatės labiausiai patobulinęs?

Visur po truputį. Įgijau daugiau patirties, geriau jaučiuosi „skaitant situacijas“, valdydamas komandą. Nepasakyčiau, kad yra kažkoks vienas dalykas, kur stipriai jaučiuosi patobulėjęs. Man tiesiog reikėjo tokio sezono, kuriame turi didelę rolę ir daug žaidi. Manau, kad tai padėjo man. 

Daug žaidėjų po proveržio sezono kelia sparnus į NBA ar Europą. Liekate tikrai 4 sezonui NCAA?

Šiuo metu esu užtikrintas ir jaučiu, kad galiu daug pasisemti ir pasimokyti. Gal kažkiek po sezono ir buvo minčių, bet labai greitai apsisprendžiau, kad noriu likti. Nutariau, kad noriu užbaigti savo NCAA kelią iki galo.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Prisidėjote prie Pauliaus Murausko atvykimo?

Prisidėjau, nemažai teko skambinti. Kai treneriai pasakė, kad jį nori paimti, tai teko padirbėti. Aš Paulių geriau pažįstu, tai daug kalbėjomės, daug jam visko pasakojau. Jis patinka treneriams, turėtų pritapti ir manau, kad bus geras sezonas žaidžiant kartu.

Ar Ąžuolo Tubelio pavyzdys įkvepia, kad iš NCAA atvykus galima iškart gerai žaisti vyrų krepšinyje?

Taip, kažkiek nuramina, kai matai gerus pavyzdžius. Lietuvoje yra lengviau, prisitaikyti, bet tikrai parodė gerą žaidimą, smagu buvo jį stebėti.

REKLAMA

Turite aiškių ryšių su Vilniaus komanda, ar matytumėte savo ateitį „Ryte“?

Žinoma, kad matyčiau. Čia dar labai anksti kažką sakyti, mėgstu gyventi diena nuo dienos, savaitė nuo savaitės, bet tai tikrai įmanoma. Žiūrėsime kitąmet. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų