Į ligoninę išvežta Namajunas atsiprašė Zhang

Ankstyvą liepos 12 d. rytą Jaso saloje (Jungtiniai Arabų Emyratai) rengiamas kol kas įspūdingiausias šių metų MMA turnyras – „UFC 251“. Turnyro programoje numatytos net trys titulinės kovos, tačiau daugumai Lietuvos MMA sirgalių įdomiausia akistata įvyko dar prieš jas, kai į narvą žengė 28-erių Rose Namajunas (9-4). Lietuvių kilmės kovotoja siekė revanšo prieš taip pat 28-erių brazilę Jessicą Andradę (20-8).

Po trijų raundų kovos teisėjų nuomonės išsiskyrė. Du iš jų pergalę skyrė R.Namajunas (29:28, 29:28), o vienas matė J.Andrade (28:29) pranašumą. Pastarojo teisėjo sprendimas daug ką nustebino, nes pirmus du raundus lietuvių kilmės kovotoja atrodė kur kas pranašesnė ir atliko daug daugiau tikslių smūgių.

J.Andrade šioje kovoje sužalojo R.Namajunas nosį, be to, po smūgio į veidą šiurpiai ištino lietuvių kilmės sportininkės akis. R.Namajunas po kovos nedalino interviu ir buvo nuvežta į ligoninę. Ten ji neprarado geros nuotaikos ir ironiškai atsiprašė kinės Weili Zhang. R.Namajunas kiek anksčiau buvo pareiškusi, kad W.Zhang ir Joannos Jedrzejczyk mūšio nelaiko metų kova, nes abi sportininkės tą kartą prastai gynėsi.

„Tai ar pasakytum, kad tai buvo geriausia visų laikų moterų kovą?“, - R.Namajunas paklausė jos širdies draugas ir treneris Patas Barry.

„Turbūt ne. Atsiprašau, Weili. Tavo mūšis su Joanna buvo metų kova. Atsiimu anksčiau išsakytus žodžius“, - juokėsi R.Namajunas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų