Spalio mėnesio 13 dieną Siemens arenoje įvyks gatvės krepšinio renginys, kuriame pirmą kartą dalyvaus JAV gatvės krepšinio superžvaigždės. Rungtynės bus „American Streetball Show“ turo dalis. Kitos turo žaidynės vyks spalio mėnesio 15 dieną Taline ir 17 dieną Rygoje.

Savo žmogiškąsias galimybes atliekant šuolius, dedant kamuolį į krepšį ir varantis kamuolį demonstruos keletas žaidėjų, susijusių su garsiausiu pasaulyje gatvės krepšinio renginiu „AND1 MixTape Tour“, dalyviai ir kitos ryškios žvaigždės, kaip Philip „Hot Sauce“ Champion, Marvin „High Rizer“ Collins, Pat „Pat-Da-Roc“ Robinson, David „Da Aggressor“ Bailey, Robert „50“ Martin ir Tyron „Alimoe“ Evans.

„AND1 MixTape Tour“ yra krepšinio įrangos gamintojo AND1 organizuojamas ir aplink pasaulį keliaujantis krepšinio renginys, kuriame dalyvauja geriausi pasaulyje gatvės krepšinio žaidėjai, kurių tikslas yra pasiūlyti žiūrovams alternatyvų krepšinį ir pademonstruoti neįtikėtinas žaidimo galimybes. Turas visame pasaulyje pelnė didžiulę sėkmę. Be išparduotų bilietų į žaidynes parduota daug vaizdo medžiagos apie turą, turo pagrindu sukurtas netgi kompiuterinis žaidimas „AND1 Streetball“.

REKLAMA

Didžiausia į Lietuvą atvykstanti žvaigždė, be abejo, yra Philip Champion, arba Hot Sauce – vienas iš pirmųjų „AND1 MixTape Tour“ žaidėjų, iki šiol esantis garsiausiu ir didžiausią paklausą turinčiu gatvės krepšinio žaidėju. Hot Sauce yra garsaus bumerango apgaulingo judesio autorius – dabar ši taktika iš gatvės perėjo į aukščiausios klasės krepšinį.

Per Siemens arenoje vykstančių žaidynių pertrauką bus organizuojamos kamuolio dėjimo į krepšį varžybos, kuriose tarpusavyje kovos geriausi Amerikos ir Baltijos šalių gatvės krepšinio žaidėjai, tarp jų „ESPN City Slam“ meistras Marvin Collins.

Bilietus pristatys „Tiketa“ rugsėjo mėnesio 8 dieną, 10.00 valandą. Pirmasis tūkstantis bilietų bus parduodamas itin patrauklia kaina – po 65 litus (be papildomų mokesčių). Detali informacija apie bilietų kainas yra nurodyta interneto tinklalapyje www.tiketa.lt.
Rašyti komentarą...
b
babaj
2008-09-08 16:07:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
ir ka?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų