Domantas Sabonis galingai grūmėsi po krepšiais ir pasižymėjo dvigubu dubliu, tačiau toks lietuvio pasirodymas pergalės Sakramento „Kings“ (29-22) komandai negarantavo. Pastaroji svečiuose 104:107 (27:28, 21:32, 32:27, 24:20) nusileido Indianos „Pacers“ (25-29) krepšininkams.

Prieš šias rungtynes tiek D. Saboniui, tiek „Pacers“ lyderiui Tyrese'ui Haliburtonui netrūko motyvacijos įrodyti savo vertę, nes prieš daugiau nei pusmetį šios komandos apiskeitė dviems svarbiais krepšininkais. Šie mainai pasiteisino abiems ekipoms ir dabar vadinami vienais lygiausių per visą NBA istoriją – abi ekipos po jų smarkiai pagerino savo žaidimą ir dabar kovoja dėl žaidimo atkrintamosiose varžybose.

Tiesa, šias rungtynes dėl asmeninių priežaščių praleido De'Aaronas Foxas, kuris taip pat „Kings“ gretose žaidžia karjeros sezoną išvykus perspektyviajam T. Haliburtonui.

Aikštės šeimininkams su šia pergale pavyko nutraukti keturių nesėkmių atkarpą. Tuo tarpu Sakarmento ekipai tai buvo pirmoji nesėkmė per pastaruosius tris mačus lygoje.

Lietuvis ant parketo praleido 38 minutes, per kurias pelnė 15 taškų (6/11 dvit., 0/2 trit., 3/4 baud.), atkovojo 16 atšokusių, perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, padarė 4 klaidas ir 3 sykius prasižengė.

Skirtumas tarp ekipų didėti ėmė antrajame kėlinyje, kuomet aikštės šeimininkai surengė spurtą 14-0 ir pirmą kartą rungtynėse įgijo dviženklį pranašumą (39:51).

Trečiajame kėlinyje dar šeši taškai be atsako padėjo Indianos klubui atsiplėšti 19 taškų atstumu (60:79).

Svečiams pavyko atkurti intrigą lemiamo ketvirčio metu, kuomet deficitas sumenko vos iki minimalaus (94:95).

Tuomet sekė Buddy Hieldo tritaškis, du Tyrese‘o Haliburtono taškai ir aikštės šeimininkai nutolo (94:100).

Likus žaisti 2 minutes tolimą metimą pataikė Terence‘as Davisas ir skirtumas tapo 3 taškai (104:107). Visgi, per likusį laiką nei vienai komandai daugiau nepavyko pelnyti taškų.

Likus 10 sekundžių, savo šansą turėjo Harrisonas Barnesas, tačiau jo tritaškis skriejo pro šalį ir pratęsimo išplėšti nepavyko.

„Kings“: Harrisonas Barnesas 23 (4/7 dvit., 3/5 trit., 6/7 baud.), Kevinas Huerteris 16 (1/7 trit., 4 peer. kam.), Domantas Sabonis (16 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Terence‘as Davisas po 15, Malikas Monkas 12 (5 kld.).

„Pacers“: Buddy Hieldas 21 (3/6 dvit., 5/9 trit., 10 atk. kam., 6 rez. perd.), Aaronas Nesmithas 17, Mylesas Turneris (13 atk. kam., 4 blk.) ir Bennedictas Mathurinas po 14, Tyrese‘as Haliburtonas 10 (9 rez. perd.).