Pergalę Eurolygoje iškovojo Vitorijos „Baskonia“ (17/15) komanda, kuri namuose 92:69 (25:27, 13:17, 22:14, 32:11) sutriuškino Stambulo „Fenerbahče“ (18/14) krepšininkus.

Vitorijos klubą į priekį vedė Vanja Marinkovičius, kuris įmetė 35 taškus bei sužaidė rezultatyviausią karjeros mačą. Serbas pataikė šešis tritaškius iš devynių.

„Baskonia“ nesėkmės atveju „Žalgiris“ po šio turo būtų turėjęs vienos pergalės pranašumą. Dabar abi komandos dabar turi po 17 pergalių, bet aukščiau dėl tarpusavio pranašumo yra baskai.

Stambulo komanda trečiajame ketvirtyje pirmavo devynių taškų persvara ir tai buvo rekordinė „Fenerbahče“ persvara.

Tačiau „Baskonia“ tada spurtavo ir po V.Marinkovičiaus tritaškio paskutinėmis kėlinio sekundėmis šeimininkai išsiveržė į priekį 60:58.

Paskutinis ketvirtis priklausė „Baskonia“ ekipai, kuri nuosekliai didino pranašumą. Šeštąją kėlinio minutę dar vienas V.Marinkovičiaus tritaškis didino skirtumą iki dviženklio 78:66.

Kiek vėliau dar vienas serbo tritaškis didino skirtumas 83:69 ir nugalėtojas tapo aiškus.

Stambulo ekipa per antrąją mačo pusę surinko vos 25 taškus.

Kitą savaitę „Baskonia“ komanda susitiks su Vilerbano ASVEL krepšininkais.

Rokas Giedraitis nugalėtojams per 37 minutes pelnė 12 taškų (2/5 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas ir kartą prasižengė. T. Sedekerskis dėl traumos nežaidė.

„Baskonia“: Vanja Marinkovičius 35 (6/9 trit.), Dariusas Thompsonas 13, Rokas Giedraitis (10 atk. kam.) ir Daultonas Hommesas – po 12, Maikas Kotsaras 8.

„Fenerbahče“: Johnathanas Motley 18, Carsenas Edwardsas 16, Tarikas Biberovičius 10, Nickas Calathesas 9, Nigelas Hayesas-Davisas 7.