19-metis Lietuvos futbolo rinktinės saugas Gvidas Gineitis pirmą kartą Italijos Serie A pirmenybėse sužaidė visas 90 minučių. Jis taip pat pakeltu kampiniu prisidėjo prie savo komandos lygiųjų prieš lygos čempionę „Napoli“ 1:1 (0:0).

Išvykoje įžymiajame Diego Armando Maradonos stadione žaidę „Torino“ futbolininkai spaudė varžovus didžiąją rungtynių dalį, tačiau „Napoli“ ekipa vis tiek sugebėjo kontroliuoti kamuolį didžiąją mačo dalį (63 proc.).

Gvidas Gineitis buvo pastebimas

G. Gineitis rungtynėse išsiskyrė tiksliais perdavimais savo komandos draugams. Iš viso jis sukūrė net 4 progas savo komandos draugams ir sykį pats smūgiavo į „Napoli“ vartus, bet smūgis buvo blokuotas.

Jis taip pat kėlė visus 7-is svečių kampinius.

Pirmieji rungtynėse pasižymėjo aikštės šeimininkai, kurie 61-ą rungtynių minutę po Chvičos Kvaracchelios įvarčio trumpam išsiveržė į priekį.

„Torino“ ekipa atsakė jau 64-ą minutę, kai būtent po G. Gineičio pakelto kampinio įspūdingai smūgiu per save pasižymėjo puolėjas Antonio Sanabria.

„Torino“ ekipa su 38 taškais rikiuojasi 10-oje vietoje, tuo tarpu „Napoli“ su 44 taškais žengia septintoje pozicijoje.