Artūras Gudaitis sužaidė geriausias sezono rungtynes Eurolygoje, tačiau tai Atėnų „Panathinaikos“ (8-16) komandai pergalės neatnešė.

Graikijos ekipa namuose po dramatiško mūšio 91:92 (26:21, 23:21, 19:27, 23:23) nusileido Valensijos „Valencia Basket“ (13-11) krepšininkams.

Atėnų komandai tai buvo trečioji nesėkmė iš eilės turnyre.

A. Gudaitis per 29 minutes pelnė 23 taškus (7/11 dvit., 9/11 baud.), atkovojo 10 atšokusių, perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą, išprovokavo 8 pražangas, 4 sykius pats pažeidė taisykles ir surinko 32 naudingumo balus.

Krepšininkas pakartojo asmeninį naudingumo rekordą (32), tačiau pritrūko vos 3 taškų iki karjeros rezultatyvumo pasiekimo (25).

Šį sezoną A. Gudaitis rezultatyviausiai be šio mačo žaidė prieš Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipą, kai per 17 minučių pelnė 12 taškų.

Tuo tarpu jo komandos draugas Marius Grigonis per 9 minutes įmetė 5 taškus (1/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, padarė 2 klaidas, kartą prasižengė ir surinko 6 naudingumo balus.

Rungtynėse likus žaisti 42 sekundes, Pariso Lee dvitaškis išvedė aikštės šeimininkus į priekį (90:89).

Prabėgus dar beveik 30 sekundžių, pergalę galėjo įtvirtino Mattas Thomasas, tačiau gynėjo tik vienas baudos metimas pasiekė tikslą (91:89).

Paskutinėje atakoje graikams apsiginti nepavyko. Tritaškį smeigęs Chrisas Jonesas išplėšė pergalę Valensijos ekipai – 91:92.

„Panathinaikos“: Parisas Lee 25 (1/2 dvit., 5/9 trit., 8/9 baud., 7 rez. perd., 5 kld., 26 n. b.), Artūras Gudaitis 23 (10 atk. kam., 32 n. b.), Mattas Thomasas 13, Dwayne‘as Baconas 10 (5 rez. perd.), Derrickas Williamsas 8.

„Valencia Basket“: Chrisas Jonesas 24 (6/7 dvit., 2/3 trit., 6/7 baud., 5 rez. perd., 33 n. b.), Kyle‘as Alexanderis 16, Victoras Claveras 13 (3/4 trit.), Jaime‘is Pradilla 9, Jasielas Rivero 7, Jaredas Harperis ir Jamesas Webbas po 6.