Trečiąją nesėkmę iš eilės Eurolygoje patyrė Atėnų „Panathinaikos“ (6-9) krepšininkai su Mariumi Grigoniu ir Artūru Gudaičiu. Graikijos ekipa svečiuose 69:88 (13:21, 13:21, 22:25, 21:21) nusileido Stambulo „Anadolu Efes“ (8-7) komandai, kuri nutraukė dviejų nesėkmių seriją turnyre.

A.Gudaitis nerungtyniavo, o po nugaros traumos sugrįžęs M.Grigonis žaidė 11 minučių ir pasižymėjo 9 taškais (1/1 dvit., 2/5 trit., 1/1 baud.), 2 atkovotais kamuoliais, rezultatyviu perdavimu, išprovokuota pražanga, klaida bei 9 naudingumo balais.

Skirtumas tarp oponentų ryškėti ėmė dar pirmajame kėlinyje, kai Eurolygos čempionai surengė spurtą 10-0 ir nutolo dviženkliu atstumu (10:21).

Antrajame kėlinyje pastarieji nemažino apsukų. Graikų deficitas padidėjo iki 16 taškų (16:32), o netrukus pasiekė ir 19 taškų ribą (23:42).

Po didžiosios pertraukos svečiams problemų išspręsti nepavyko. Stambulo klubas ir toliau kontroliavo situaciją ant parketo. Ketvirtajame kėlinyje aikštės šeimininkai susikrovė jau net 22 taškų pranašumą (51:73).

Turkijos ekipa pergalę šventė triuškinančiu skirtumu – 69:88.

„Panathinaikos“: Dwayne‘as Baconas 20 (4/9 dvit., 4/9 trit.), Derrickas Williamsas 13, Marius Grigonis ir Georgios Papagiannis (7 atk. kam.) po 9, Parisas Lee (7 rez. perd.) ir Eleftheriosas Mantzoukas po 6.

„Anadolu Efes“: Willas Clyburnas 23 (1/8 dvit., 5/8 trit., 6/8 baud., 10 atk. kam.), Vasilije Micičius 19 (8 rez. perd.), Bryantas Dunstonas 13 (8 atk. kam., 28 n. b.), Rodrigue‘as Beauboisas ir Amathas M‘Baye po 11.