REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Europos futbolo čempionate prasideda atkrintamųjų etapas. Šešiolika stipriausių Europos rinktinių pradeda svarbiausią žygį išsvajoto trofėjaus link. O kokios didžiausios intrigos sirgalių laukia pasitinkant aštuntfinalio etapą?

Europos futbolo čempionate prasideda atkrintamųjų etapas. Šešiolika stipriausių Europos rinktinių pradeda svarbiausią žygį išsvajoto trofėjaus link. O kokios didžiausios intrigos sirgalių laukia pasitinkant aštuntfinalio etapą?

REKLAMA

Tv3.lt studijoje surengtame tiesioginiame pokalbyje dalyvavo vienas talentingiausių Lietuvos futbolininkų, Lietuvos rinktinės ir Alytaus „Dainavos“ žaidėjas Paulius Golubickas.

„Čempionatas palieka labai gerą įspūdį. Kas akivaizdu, tai kad dauguma komandų labai stipriai ginasi – dažname mače matėme geresnius gynybos, nei puolimo pavyzdžius. Visi siekia išsaugoti rezultatą. Bet kokiu atveju, stiprus čempionatas, daug intrigų“, – sakė futbolininkas.

Pilną pokalbį rasite straipsnio viršuje.

P. Golubickas apžvelgė prabėgusį grupių etapą ir prognozavo aštuntfinalio porų nugalėtojus.

REKLAMA
REKLAMA

A grupė

Į tolimesnį etapą pateko Italijos, Velso ir Šveicarijos rinktinė. Italai laimėjo visus tris mačus, nepraleido nė vieno įvarčio ir surinko devynis taškus. Velsas ir Šveicarija pasidalijo po keturis taškus, tačiau dėl geresnio įvarčių santykio antrąją vietą užėmė valai.

REKLAMA

„Velso patekimas į kitą etapą manęs nestebina. Tai labai vieninga komanda, turinti stiprią komandinę dvasią. Turkai nuvylė visus, lygiai taip pat ir mane“, – sakė P. Golubickas.

B grupė

Į tolimesnį etapą pateko Belgija ir Danija. Belgai laimėjo visus tris mačus, surinko devynis taškus, o Danija laimėjo paskutinį mačą prieš Rusiją ir užėmė antrąją vietą su trimis taškais. Suomiai ir rusai taip pat surinko po tris taškus, tačiau į aštuntfinalį nepateko.

REKLAMA
REKLAMA

„Labai keista, kad antra, trečia ir ketvirta vietos turėjo po tris taškus. Nesu matęs, kad trys vietos turėtų tiek pat taškų ir viskas paaiškėtų dėl įvarčių santykių. Tiesą sakant, tikėjausi, kad pateks Belgija ir Danija, taip ir nutiko“, – sakė P. Golubickas.

C grupė

Į tolimesnį etapą pateko Nyderlandai, Austrija ir Ukraina. Nyderlandų futbolininkai laimėjo visus tris mačus ir surinko devynis taškus, austrai į kitą etapą pateko su šešiais taškais, o Ukraina prasibrovė su trimis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Nyderlandai tikrai nustebino, puikus žaidimas. Ukrainiečiai nustebino iš blogosios pusės – ta trečia vieta jiems turėtų kelti ypač didelį džiaugsmą. Teko žaisti prieš Ukrainą, tai atrodė, kad Europos čempionate jie gali nustebinti. Bet matome, kokiame lygyje yra ir kitos Europos komandos“, – kalbėjo P. Golubickas.

D grupė

Į tolimesnį etapą pateko Anglija, Kroatija ir Čekija. Anglai užėmė pirmąją vietą su septyniais taškais, antrąją vietą iškovojo kroatai, o čekai į kitą etapą pateko iš trečiosios vietos.

REKLAMA

„Anglai su tokia sudėtimi turi žaisti geriau. Tikrai paliko vangoką įspūdį, bet tikiuosi, kad aštuntfinalyje pademonstruos savo talentus. Gera rinktinė, jauna rinktinė, turi pakankamai talentingų žaidėjų“, – kalbėjo P. Golubickas.

E grupė

Į tolimesnį etapą pateko Švedija ir Ispanija. Švedai surinko septynis taškus ir užėmė pirmąją vietą, o ispanai liko antri. Už borto šioje grupėje liko slovakai ir lenkai.

„Ispanai įgauna vis geresnę formą. Kas palieka labai blogą įspūdį, tai progų realizacija. Matėme du nerealizuotus baudinius, matėme kelias šimtaprocentines iššvaistytas progas. Tiesa, patekti į kitą etapą ispanai turėjo, tą ir padarė. Gaila lenkų šiek tiek, gaila Lewandowskio, nes jis ten vienas stengėsi viską daryti“, – sakė P. Golubickas.

REKLAMA

F grupė

Į tolimesnį etapą pateko Prancūzija, Vokietija ir Portugalija. Prancūzai surinko penkis taškus, vokiečiai ir portugalai po keturis. Už borto liko Vengrija.

„Prancūzai palieka gerą įspūdį, vokiečiai kiek nuliūdino – kaip jie gali žaisti ir kaip jie žaidžia, yra du skirtingi pasauliai. Iš vengrų mes visi turime ko pasimokyti – tai buvo geros komandinės gynybos pavyzdys, tikro komandinio žaidimo pavyzdys. Portugalai man pasirodė itin nuo nuotaikos priklausoma komanda“, – sakė P. Golubickas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Atkrintamosios

Velsas – Danija

„Džiaugiuosi Danijos patekimu į kitą etapą. Paskutinėse rungtynėse jie visiems parodė, kad tikrai gali žaisti gerai ir pulti efektingai. Velsas pasirodė kaip nelabai įdomi rinktinė – yra žaidėjų, kurie gali tempti visą rinktinę, tačiau čia turėtų laimėti danų vienybė“, – kalbėjo futbolininkas.

Italija – Austrija

„Nesinori nurašyti austrų, bet tai, ką mums rodo italai, turbūt negali kelti jokių klausimų. Italų žaidimas dabar toks, kuriame labai sunku rasti spragų. Toliau keliaus italai“, – kalbėjo P. Golubickas.

REKLAMA

Nyderlandai – Čekija

„Favoritai – be abejo Nyderlandai. Jie mėgsta atakuoti, krašto gynėjai labai aukštai pakyla, kartais net atsiduria baudos aikštelėje. Čekijoje turime tris ryškius žaidėjus, visi jie labiau orientuoti į puolimą, todėl tikiuosi atviro futbolo, bet į kitą etapą keliaus Nyderlandai“, – sakė P. Golubickas.

Belgija – Portugalija

„Manyčiau, kad belgai turėtų patekti į kitą etapą. Bet portugalai turi Crisitiano Ronaldo, jis kuo puikiausiai realizuoja progas. Manau, tai bus rezultatyvios rungtynės, bet sakyčiau, kad į kitą etapą keliaus belgai“, – kalbėjo P. Golubickas.

REKLAMA

Kroatija – Ispanija

„Kroatai žaidžia akiai nepatrauklų futbolą, bet akivaizdu, kad jie turi kokybės tiek puolime, tiek gynyboje. Ispanai turėtų daug kontroliuoti kamuolį ir anksčiau ar vėliau jiems atsiras erdvių susikurti progoms. Belieka tas progas realizuoti“, – sakė futbolininkas.

Prancūzija – Šveicarija

„Prancūzai neturėtų turėti problemų. Negalime sakyti, kad lengvai susitvarkys, bet nematau, kur šveičarai galėtų jiems sutrukdyti. Prancūzų tikslai labai aiškūs – laimėti šį čempionatą. Šioje dvikovoje vienareikšmiškai favoritai yra prancūzai“, – kalbėjo P. Golubickas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Anglija – Vokietija

„Čia prognozuoti yra sunku. Abi komandos gali žengti tolyn, galimybės čia tolygios. Abi rinktinės nežaidė savo geriausio futbolo grupių etape, bet tai turėtų būti mačas“, – sakė P. Golubickas.

Švedija – Ukraina

„Šioje poroje tikrai švedai turi geresnes galimybes. Ukrainiečiai gali žaisti gerai, bet kažkas jiems nepavyksta. Grupių etape ukrainiečiai nenustebino, gal net atvirkščiai – paliko gana slogų įspūdį“, – kalbėjo svečias.

Pilną pokalbį rasite straipsnio viršuje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų