Gintaras Kadžiulis: svarbiu momentu pasitikėjau ne tais žmonėmis, kuriais galbūt reikėjo

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda ir toliau jau ilgą laiką neranda rakto į pergales LKL čempionate. Šį kartą panevėžiečiai po tragiškai sužaisto ketvirto kėlinio pralaimėjo Utenos „Juventus“ krepšininkams.

„Lietkabelio“ strategas Gintaras Kadžiulis po apmaudžios nesėkmės prisėmė kaltę sau, teigdamas, jog ant parketo lemiamu metu laikė ne tuos žaidėjus.

„Sunku rasti žodžių. Net blogiausiame sapne, atrodo, negali taip būti. Tiek taškų pirmavome ir šitaip pralošti. Prisiimu kaltę, svarbiu momentu pasitikėjau ne tais žmonėmis, kuriais galbūt reikėjo. Visiškai sustojome puolime, prametėme iš po krepšio, neatitverti kamuoliai, varžovai grįžo į rungtynes ir buvo vėlu.

Labai sulėtėjome, prieš aikštės gynybą labai silpnai vaikščiojo kamuolys. Vienas palaiko penkias sekundes, kitas – reikia mesti į krepšį sunku metimą, vietoje to, kad veržtis ir pramušinėti pirmąją liniją. Jie turėjo keturias komandines pražangas, galėjome lengvai juos gaudyti – laiko atgal nebeatsuksi“, – nusiminęs buvo G.Kadžiulis.

Savo ruožtu „Juventus“ vairininkas Antanas Sireika dėkojo komandos krepšininkams už parodytą kovingumą.

REKLAMA

„Rungtynės smagios ir komandai, ir treneriui, bet labai sunkios. Nesu aš geras psichologas, bet kai būna sunku, reikia kažką pasakyti, kad mobilizuotųsi, nebijotų. Mes nieko neprarasime, išskyrus savo garbę. Aš labai džiaugiuosi, kad tie vyrai paprasti, bet yra labai kovingi ir gerai suprantantys.

Ketvirtą kėlinuką labai gerai sukomunikavome, nuo suolelio išgirdo, kaip keitėme gynybas – tai yra rezultatas. Ketvirtame kėlinyje padėjo aikštės gynyba. Visą laiką norėjau turėti komandą, kur yra geras klimatas“, – džiaugėsi savo žaidėjais A.Sireika.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų