Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sėkmingai rungtynes pradėjęs Vilniaus „Rytas“ pirmojo kėlinio pabaigoje krito į gilią duobę, iš kurios lipti pradėjo per vėlai. „Betsafe-LKL“ reguliariojo sezono nugalėtojai pusfinalyje sulaukė skaudaus antausio.

Sėkmingai rungtynes pradėjęs Vilniaus „Rytas“ pirmojo kėlinio pabaigoje krito į gilią duobę, iš kurios lipti pradėjo per vėlai. „Betsafe-LKL“ reguliariojo sezono nugalėtojai pusfinalyje sulaukė skaudaus antausio.

REKLAMA

Pirmajame serijos mače šansų neturėję „Šiaulių-7bet“ krepšininkai atsakomosiose rungtynėse namuose pasiekė saldų revanšą 84:72 (21:21, 31:14, 16:16, 16:21) ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą 1-1.

Po rungtynių „Ryto“ strategas Giedrius Žibėnas pažymėjo, kad šiandien varžovai juos apstumdė ir vilniečiai neatsakė į jų kietą žaidimą.

„Šiandien nebuvome stiprūs su kamuoliu, daug jų praradome, leidome šiauliečius bėgti. Apie tai kalbėjome prieš rungtynes, kad jie norės bėgti ir jie turi tam žaidėjų. Tai yra puolimo komanda, jie gali daug mesti ir tą šiandien padarė. Jeigu galvojame apie aukštesnius tikslus, mes turime žaisti 40 minučių. Šiandien gerai pradėjome ir turėjome gerą atkarpą antroje rungtynių pusėje, bet arba mes gerai žaidžiame 40 minučių, arba ne, nes atkarpų čia neužteks“, – sakė G.Žibėnas.

„Šiauliai“ spurtavo ir įgavo 20 taškų persvarą. Kas tuo metu nutiko? Tuo metu Arnas Butkevičius išėjo iš aikštės ir atrodo, kad viskas pabiro.

REKLAMA

– Nenoriu visko suversti ant keitimų. Šiandien mes kaip komanda nebuvome tokia, kokia buvome pirmose rungtynėse ir buvome nubausti. Pagarba jiems, važiuojame į Vilnių.

– Pozityvas, kad komanda parodė charakterį ir sugrįžo į rungtynes?

– Čia mažas pozityvas. Tai yra atkrintamosios, o ne reguliarus sezonas. Norisi 40 minučių gero kontakto. To, kas buvo pirmose rungtynėse.

– Šiandien A.Butkevičius pradėjo nuostabiai, tinkamas kapitono pavyzdys?

– Arnas visada rodo tą pavyzdį ir ne tik tada, kada įmeta. Mes turime daug lyderių, kurie ne tik pelno taškus. Bet šiandien be Arno norėjosi daugiau lyderių, kurie ne tik pelno taškus, bet ir kituose aspektuose.

REKLAMA
REKLAMA

– Ką kaip komanda galite išsinešti šiandien iš tos blogos atkarpos, kai varžovai įgijo didelę persvarą?

– Mūsų negali taip apstumdyti. Nemanau, kad Šiauliai yra fiziškesnė komanda ir tai turime išsinešti į kitas rungtynes. Kai mus paspaudžia, mes turime žaisti vienas prieš vieną, o šiandien geresni žaidėjai šiame aspekte buvo šiauliečiai.

– Kaip sunku žaisti, kai varžovų komandoje tokie nenuspėjami gynėjai kaip Jonathanas Elmore‘as ir Issufas Sanonas?

– Visko neatimsime, bet turime tam tikrus susitarimus, ką norime daryti ne tik su jų gynėjais, bet ir su dideliais. Šiandien, ypač pirmoje rungtynių pusėje, tas rungtynių planas... Gal čia ir mano, kaip trenerio kaltė, kad nepakartojau, nors žaidėme prieš tą patį varžovą. Buvo daug taktinių klaidų gynyboje ir Šiauliai mus nubaudė. Kad jie taip žaidžia, mes žinojome ir žinojome, kad Elmore‘as nežais dviejų rungtynių „sausai“.

– Kiek lemtingas pusfinalio serijoje namų aikštės pranašumas?

– Jis visą laiką buvo svarbus, bet jeigu mes norime aukštesnių tikslų, tai turime laimėti ir išvykoje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų