Pergalę Eurolygoje iškovojo Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (4/4), kuri namuose 93:72 (20:23, 26:16, 20:19, 27:14) įveikė Atėnų „Panathinaikos“ (2/6) klubą.

Po trijų kėlinių „Baskonia“ komanda pirmavo aštuoniais taškais ir paskutiniame ketvirtyje perlaužė rungtynes.

Šeimininkai pelnė pirmuosius šešis taškus ir didino skirtumą iki 14 taškų, o vėliau vienu metu komandas skyrė net 24 taškai.

Atėnų klubui tai yra ketvirtas pralaimėjimas iš eilės.

T.Sedekerskis per 8 minutes pelnė 2 taškus (1/1 dvit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė.

R.Giedraitis per 25 minutes pelnė 12 taškų (3/3 dvit., 2/7 trit., atkovojo 1, perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, dukart suklydo ir kartą prasižengė.

„Panathinaikos“: Ioannis Papapetrou 17, Nemanja Nedovičius 15, Georgios Papagiannis 11, Howardas Sant-Roosas 9.

„Baskonia“: Alecas Petersas ir Luca Vildoza po 19, Pierria Henry 14, Rokas Giedraitis 12.