45-erių metų Tautvydas Grabauskas įveikė prestižinį „ultra-deca“ triatloną ir iškovojo ketvirtąją vietą pasaulyje.

Jis tapo antruoju lietuviu dalyvavusiu pasaulio „ultra-deca“ triatlono čempionate. Prieš daugiau nei du dešimtmečius tai įgyvendino Vidmantas Urbonas.

Šiame prestižiniame triatlono čempionate 14 vyrų ir 3 moterys pasiryžo neįtikėtinam iššūkiui. Sportininkai turėjo įveikti 2 260 kilometrų: nuplaukti 38 km, dviračiu nuvažiuoti 1 800 km ir nubėgti 422 km.

Lietuviui šią distanciją pavyko įveikti per per 9 paras 13 valandų ir 40 minučių, kas jam užtikrino ketvirtąją vietą.

T. Grabauskas plaukimo rungtyje užtruko apie 15 val., dviračiu nuvažiavo per 104 val., o bėgimo trasoje sugaišo daugiau nei 108 val.

Greičiausias buvo belgas Kennethas Vanthuyne‘as (7 p. 14 val.). Antras finišavo vokietis Richardas Jungas (7 p. 19 val.), o trečias – Adrianas Kostera (7 p. 21 val.).