Tautvydas Grabauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Tautvydas Grabauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Tautvydas Grabauskas“.

Alinančią ultratriatlono trasą įveikęs lietuvis iškovojo bronzos medalį

Lietuvos ultratriatlonininkas Tautvydas Grabauskas prieš keletą dienų finišavo alinančiose dvidešimtgubo ultratriatlono varžybose Šveicarijoje. Lietuvis ne tik įveikė trasą, kuri daugeliui yra neįkandama, bet kartu ir iškovojo bronzos medalį. Lietuvis distanciją įveikė per 551 valandą 7 min. 20 sek., o tai yra kiek daugiau nei trys savaitės. T. Grabauskas nuplaukė 76 km, numynė 3600 km ir nubėgo 844 km.
63
2023-09-14

Geležinę stiprybę pademonstravęs Grabauskas prestižiniame „ultra-deca“ triatlone iškovojo ketvirtąją vietą

45-erių metų Tautvydas Grabauskas įveikė prestižinį „ultra-deca“ triatloną ir iškovojo ketvirtąją vietą pasaulyje. Jis tapo antruoju lietuviu dalyvavusiu pasaulio „ultra-deca“ triatlono čempionate. Prieš daugiau nei du dešimtmečius tai įgyvendino Vidmantas Urbonas. Šiame prestižiniame triatlono čempionate 14 vyrų ir 3 moterys pasiryžo neįtikėtinam iššūkiui. Sportininkai turėjo įveikti 2 260 kilometrų: nuplaukti 38 km, dviračiu nuvažiuoti 1 800 km ir nubėgti 422 km.