Anglijos „Premier“ lygos septintojo turo rungtynės tarp „Brighton“ ir Londono „Arsenal“ komandų baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0.

Įspūdingą gynybą naujajame sezone demonstruojančios „žuvėdros“ susitikimo metu savo rankose užtikrintai laikė kamuolio kontrolę (58 proc.), tačiau į vartų plotą smūgiavo vos du kartus. Tiek pat smūgių į vartų plotą tikslių smūgių paleido ir Mikelio Artetos auklėtiniai, niekaip neradę savojo žaidimo puolime.

Pierre‘as Emerickas Aubameyangas 23-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir pasižymėti nepavyko.

Emile‘is Smithas Rowe‘as 76-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau vartų sargas Robertas Sanchezas meistriškai atrėmė kamuolį.

Lygiosios užkirto kelią „Brighton“ klubui pakilti į pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje, tuo tarpu „kanonieriams“ tai reiškė nutrūkusią trijų pergalių seriją „Premier“ lygoje.