Praėjusią savaitę Ispanijoje praūžusiose „Arnold Classic Europe“ varžybose netrūko ir Lietuvos galiūnų pasirodymų.

Moterų svorio kategorijoje iki 60 kg sidabrą iškovojo Lina Linkaitė. Ji laimėjo 100 kg ašies atkėlimo rungtį (15 kartų), dar trijose rungtyse buvo antra ir vienoje – ketvirta. Lietuvė iš viso surinko 14 taškų, praleisdama į priekį tik norvegę Josefinę Adelę Liverod (19). Bronza atiteko britei Ellie Carroll (11).

Netoli prizininkų vyrų svorio kategorijoje iki 95 buvo Ramūnas Liebus. Jis surinko 42,5 tšk. ir užėmė 4-ą vietą. Nugalėjo čekas Tomašas Osička (54), aplenkęs vokietį Stefaną Schusslerį (48) bei čeką Filipą Zajičeką (45). R. Liebus laimėjo rąsto kėlimą (120 kg, 4 kartai) bei pasidalino pirmą poziciją „hantelio“ kėlime (75 kg, 5 kartai).

Taip pat 4-ą vietą užėmė Tomas Šliupas, vyrų svorio kategorijoje iki 110 kg surinkęs 38,5 tšk. Čia nugalėjo ukrainietis Vitalyjus Gerasymovas (46,5), aplenkęs tautietį Jurijų Ohonovskį (46) ir čeką Jirį Tkadlčiką (42).

Vyrų svorio kategorijoje per 110 kg Vokietijai atstovavęs Mindaugas Pašilis užėmė 7-ą vietą (6 tšk.).