Jonas Valančiūnas buvo rezultatyvus, tačiau to neužteko, kad Memfio „Grizzlies“ (10/11) atsilaikytų prieš Los Andželo „Lakers“ (21/6) ekipą ir svečiuose pralaimėjo 105:115 (31:16, 28:30, 23:41, 23:28).

„Lakers“ ekipa iškovojo jau 7-ą pergalę iš eilės, tuo tarpu „Grizzlies“ ekipai tai buvo penktas pralaimėjimas per pastaruosius šešis mačus.

J.Valančiūnas per 32 minutes pelnė 22 taškus (8/12 dvit., 1/1 trit., 3/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 5 perdavimus, 4 kartus prasižengė ir 3 sykius suklydo.

„Lakers“ ekipą į priekį vedė Anthony Davisas, pelnęs 35 taškus ir atkovojęs 9 kamuolius bei LeBronas Jamesas, pridėjęs 28 taškus, atkovojęs 9 kamuolius ir atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus.

„Grizzlies“ iki ketvirtojo kėlinio dar pirmavo, o rungtynių pradžioje turėjo net įspūdingą 20-ies taškų pranašumą (22:2), tačiau vėliau L.Jameso ir A.Daviso pastangomis „Lakers“ išsiveržė į priekį ir greitai susikrovė dviženklę persvarą, kurią išlaikė iki pat rungtynių pabaigos.

„Lakers“: Anthony Davisas 35 (9 atk. kam.), LeBronas Jamesas 28 (9 atk. kam., 8 rez. perd.), Kyle’as Kuzma 20 (10 atk. kam.), Montrezlas Harrellas 14.

„Grizzlies“: Graysonas Allenas 23, Jonas Valančiūnas ir Ja Morantas (10 rez. perd.) – po 22, Dillonas Brooksas 12.