Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Beveik 90 tūkstančių Anglijos aistruolių stadione bei 11 pasaulyje žinomų milijonierių futbolo aikštėje turėjo paklusti arbitrų iš Lietuvos sprendimams. Lietuvos teisėjų brigada praėjusį penktadienį turėjo neeilinę galimybę – vadovauti rungtynėms legendiniame Londono „Wembley“ stadione, rašo LFF.

REKLAMA

2014 m. FIFA Pasaulio futbolo čempionato atrankos Europos zonos H grupės trečio turo rungtynės tapo dar vienu istoriniu įvykiu mūsų šalies futbolo arbitrams. Tai pirmas kartas po Nepriklausomybės atkūrimo, kuomet lietuviai teisėjavo Anglijos futbolo rinktinei ir tokio dydžio stadione.

FIFA kategorijos aikštės arbitras Gediminas Mažeika su asistentais Vytautui Šimkumi ir Sauliumi Dirda bei rezerviniu teisėju Sergejumi Slyva spalio 12-ąją dirbo rungtynėse tarp Anglijos ir San Marino nacionalinių rinktinių. Dvikovą stadione stebėjo 86645 žiūrovų, o rezultatu 5:0 laimėjo anglai.

REKLAMA
REKLAMA

„Teisėjauti sekėsi gerai. Vienintelis sunkumas buvo tas, jog visos rungtynės vyko viena kryptimi – į San Marino vartus - ir dažniausiai 21 žaidėjas buvo vienoje aikštės pusėje. Teko daug vargti nuolat ieškant tinkamos pozicijos“, - LFF.lt pasakojo G.Mažeika.

Kaunietis džiaugėsi galimybe teisėjauti antrame pagal dydį Europos stadione, kuris prieš penkerius metus buvo pastatytas iš naujo ir  2011 m. surengė UEFA Čempionų lygos finalo dvikovą.

„Wembley“ stadionas daro įspūdį netgi tuščias. Net sunku papasakoti jausmą, kai jis pilnas. Daugelis po rungtynių manęs klausė dėl atmosferos ir visiems atsakiau, jog jei nejauti pasitenkinimo ir pasididžiavimo ten teisėjaudamas, ko gero, reiktų rimtai pagalvoti, ar tęsti darbą, - įspūdžiais dalijosi teisėjas - Tokio įvykio neįmanoma pamiršti. Galiu drąsiai teigti, jog teisėjauti „Wembley“ - kiekvieno futbolo arbitro svajonė.“

REKLAMA
REKLAMA

Tai ne pirmosios Lietuvos futbolo arbitrų rungtynės futbolo gimtinėje. Praėjusiais metais G.Mažeika ir jo padėjėjai dirbo UEFA Europos lygos grupių etapo rungtynėse Londone tarp vietos „Tottenham Hotspurs“ ir Dublino „Shamrock Rovers“ (Airija).

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų